2137
2217

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

نچ😂😌

❁ما باید یاد بگیریم کہ ...🌸🐙💎❁﹛✨از لۅازم آرایش کسے استفاده نکنیم شاید رۅش نشہ بهمون بگه!🌼﹜⁂﹛✨بہ سلیقه‌ۍ نۅع گوش دادن آهنگ بقیہ احترام بزاریم!🕷﹜⁂﹛✨وقتے یڪ نفر میره چیزۍ میخره نگیم فلان جا ارزۅن‌تر میفروشه!🫐﹜⁂﹛✨فهم و شعۅر کسے مربوط بہ تحصیل و مدرڪ تحصیلیش نیسټ!📙﹜⁂﹛✨براۍ بالا بردن ارزش و مقام یڪ زن نگیم خیلے مردی!🎈﹜⁂﹛✨کسۍ کہ خۅش روئه، سبڪ نیست!🌳﹜⁂⛔درخواست دوستی قبول نمیکنم.😊

عمرا

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!
2050

عکسم رو پروفم☺

« ما از تبار پرستوهاییم؛ رسم ما پر کشیدن است و بس! :) »ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ😼😻🌈🦄مآمآن کوچولوی کوچولومم😁 دورگه عراقی و ایرانی😌پیج اینستا=parastw.81
1718