2733
2739

یه پسر نوزده... بیست ساله.... دل منو برده... میدونم اونم منو دوس داره از یکی از اشناهامون آمار منو گرفته گفته برای امر خیر میخوام... ولی اصلا شرایط ازدواج نداره... تو خانوادشون ولی رسمه ک دختر پسر تو این سن و سال ازدواج کنن... 

من خیلی ازش خوشم اومده... بعد مدتها یکی رو پیدا کردم دقیقا اونی هست ک دلم میخواد... ولی.. نمیدونم شاید دلبستگیم اشتباهه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

عاشق شدی رفت 🚶🏻‍♀️

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
عاشق شدی رفت 🚶🏻‍♀️

😂😂😂😂😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت چند سالته ؟ 

از من ب تو نصیحت تا واقعاااا از قصدش مطمعن نشدی و پا جلو نزاشته بهش فکر نکن اصلا و هی فکرش ک میاد خودتو سر گرم کن تا ی وقت الکی عاشق نشی و بعد ی طرفه بمونه 

معمولا توی هر بحثی شرکت نمیکنم . ی دختر خوش اندام   رزمی کارم ، عاشق حرفمم و هر روز برا بهتر شدن تلاش میکنم . البته پشت کنکورم و هدف پزشک شدنم دارم ب امید یزدان پاک .  من مطلقا پیرو هیچ دینی نیستم من فقط چیزی رو قبول دارم که با منطقم جور در میاد ولی عاشق دین زرتشتم لطفا هر چی در مورد دین زرتشت میدونی و البته مطمعنی حقیقت داره تو هر تاپیکی بودم ریپلایم کن و بهم بگو.  و البته به همه دین ها هم احترام میزارم تا زمانی ک نخوان ب زور اون دینو بکنن تو حلقم . ( و اینم بگم واقعا از ۹۰ درصدتون تعجب میکنم چطور میتونین اینقد بد مهمان باشین)
2731
خودت چند سالته ؟  از من ب تو نصیحت تا واقعاااا از قصدش مطمعن نشدی و پا جلو نزاشته بهش فکر نکن ...

هیجده... موافقم با حرفات مرسی