2737
2734

چجوری میتونم بفهمم واقن چی فک میکنه و برنامش چیه

نمیتونمم رو حرفایی که ازش شنیدم حساب کنم باید بدونم واقن چی توو سرشه هنو با دخترداییش درارتباطه‌ یا نه یا میخاد یکار کنه تا بالاخره من بیخیالشم.

خب جدیدا خیلی کم ازش خبر دارم بعد اصن حرفاشم ( که نگران نباش و میام میگیرمت و اینا) یجور قطعی نبود خب هیچ زمانی بمن نگف و این ینی بازم چندسال بلاتکلیفی 

هر پستی که میزاره کانالش هزارتا فکر میکنم 

کی پسرارو خوب میشناسه؟؟؟ چیکار کنم بفهمم واقن چی میخاد

بمن که نمیگه آخه 🥲 من دیگه هیچ کاری باش ندارم اما خب اونم نداره. یه پیامه خشک و خالی نمیده. واسه خودش خوشه.

گاهی بسرم میزنه برم از دخترداییش بپرسم 😥 کمکم کنید بگید چیکا کنم؟؟؟؟ تا ندونم واقن چی میخاد هیچی اکی نمیشه

#اعتمادندارم

تاپیک هایه قبلترم کلش و تعریف کردم.

https://t.me/forbiddenlovezp

رفیق بودین باهم؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همونطور ک اون فراموش کرده توم فراموشش کن..فقط ب خاطر اون قول و قرار هایی ک ی زمانی بهت داده و الان انگار ن انگار هیچ وقت نبخشش..لطفا لطفا دیگ درگیرش نباش🙂

I need a hero to stop this thousand year old  pain,really hero not in movise
2738
حالا که میبینی خودش میخواد تو زندگیت نباشه چرا کلید کردی روش؟؟به کار و زندگی خودت برس اونم اگه بخواد ...

دارم میرسم بخدا فقد میخام بدونم چجوری بفهمم راس میگه یا نه برنامه ای داری یا نه بدونم کلا قرار نی باشه خب از الان سعی میکنم باش کنار بیام تا هی امید داشته باشم و نشه

2706