2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226
وای بگین

تبدیل عکس معمولی به عکس آتلیه ای 

تو خونه با گوشی کار میکنی

تبلیغ کن هر عکس۱۰تومن 

خیلی خوبه 

مخصوصا برا شب یلدا

زندگی ام،انتخاب هایم،اشتباهاتم،درس هایم،هیچکدام به تو مربوط نیست!کاربرقدیمی م با کاربری جدید اومدم🙂

لایک ❤

دختر بور چشم  ابی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی 
2050

سلام دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،تحقیق،ارائه ،آزمون نهاد داشتیدبهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام

اگه کسی خواست در خواست بده ۱۰۰تومن آموزش میدم 

خودمم دارم باهاش پول درمیارم چون قیمتش خوبه همه استقبال میکنن

زندگی ام،انتخاب هایم،اشتباهاتم،درس هایم،هیچکدام به تو مربوط نیست!کاربرقدیمی م با کاربری جدید اومدم🙂
چی آموزش میدید

تبدیل عکس معمولی به عکس آتلیه ای با گوشی‌ نمونه کار هم دارم 

الان میذارم

تبدیل عکس معمولی به عکس آتلیه ای  تو خونه با گوشی کار میکنی تبلیغ کن هر عکس۱۰تومن  خیلی ...

این نه خوب باشه حداقل ماهی ۳ تومن درآمد دربیاری

±و زندگی بعد از هر فنجان چای شکوفه می‌دهد . .☕😌🌿
این نه خوب باشه حداقل ماهی ۳ تومن درآمد دربیاری

بستگی به تبلیغ خودت داره 

میتونی پیج بزنی

یا آموزش بدی

2051