2737
2734
عنوان

شوهرم دروغ زیاد میگه چیکار کنم

277 بازدید | 26 پست

ببینید مثلا سر هر موضوعی که حس کنه شاید من ناراحت بشم و سرو صدا کنم یا دعوا کنم باهاش دروغ میگه مثلا پریروز یکی از اقوام فوت کردن خانواده همسرم ی تسلیت هم نگفتن بعد بهش گفتم رفته بود به باباش گفته بود تا زنگ من بزنه بعد باباش زنگ من زد منم به روی شوهر اوردم که چون تو گفتی زنگ زدن نباید میگفتی چرا منو خورد کردی به دروغ میگه من نگفتم بعد گوشیشرو اوردم نشونش دادم که دو دیقه بعد از تماس پدرش با شوهرم ....پدرشوهرم زنگ من زده ینی بهش ثابت کردم چون اون گفته باباش زنگزده برا تسلیت اما بازم قسم میخوره که اون نگفته 

کلااین موارد زیاده کلا سر هر چیزی قسم دروغ میخوره چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتو اصلاح کن سرزنشش نکن تو پارتنرشی نه والدش که بخوای باهاش دعوا کنی و چیز یادش بدی

شما وقتی ی رفتاری خلاف نظر شما انجام میده همسرتون دعوا نمیکنید ناراحت نمیشید ...

شاید خیییلی آدم حساسی هستی و سر هر چیزی دعوا میکنی و اونم حوصله جنگ نداره،یه چیز میگه که تو عصبی نشی

حساسیتت رو کم کن اولا 

دوما مثلا یه بار با مهربونی(کااااملا ملایم) به روش بیار که دروغ گفته.مثلا اینجوری:

عزیزم فلان چیز که اینطوری بود رو چرا به من نگفتی اینطوریه.یه چیز دیگه گفتی.اگه راستشو میگفتی من نه ناراحت میشدم نه کاری داشتم ب کارت.فقط اعتمادم بیشتر میشد

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
2738
شاید خیییلی آدم حساسی هستی و سر هر چیزی دعوا میکنی و اونم حوصله جنگ نداره،یه چیز میگه که تو عصبی نشی ...

ادم حساس که اعتراف میکنم هستم اما کلا از دروغ متنفرم باور کنید عقیدم اینه ادم باید مرد باشه چه مقصر چه غیر مقصر راسشو بگه حالم از دروغ بهم میخوره

ناشکری میکنی فکر کردم دور از جون مرض دروغ داره از این خل چلا که الکی دروغ میگن کار خوبی کرده به خانوادش وظیفشونو یادآوری کرده عوض تشکرته گناه دروغهاشم اگر همه اینطوریه گردن توئه

خوب الان تو دوست داری ما به شوهرت بد و بیرا بگیم 😆

ببریمش یه گوشه نصیحتش کنیم یا دعواش کنیم و قاشق رو دستش بزاریم و فلفل رو زبونش بریزیم 😆😂

یا بگیم ... اوممممم خوب .... 😞 .... ای بابا😛

اااای واااای دختر تقصیر خودت دیگه گیر دادی و غرغر کردی بعد شوهر زنگ زده گفته بهش بگید تسلیت تسلیت تسلیت😆

بعد رفتی اینجارو بگرد اونجارو بگرد تا پیداااا کنی 😥

اخع چراااااا😭

تو بگو اون چیکار کنه اون همون کارو بکنه 😂😂😂😂😂😂

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
2706