2726
عنوان

یکی با یه شماره ناشناس زنگ میزنه...

1303 بازدید | 47 پست

هر چقد میگم الو جواب نمیده استرس گرفتم 

الانم زنگ زد 

تا الان سه بار زنگ زده 

چیکار کنم خیلی میترسممم

فدای اون زبونی بشم ک میخواد بهم بگه مامان 😍😍

سیو کن ببین تو وات تل پروفش چیع

So you can suck my dick if you don't like my shit        انگشت فاکم رو ب همع 🖕                                                       😎نمیتونین منو محو کنین من جاودانع برمیگردم😎😂                                                               اگ با حرف زدن من نوع تایپ کردن من مشکل داری ب من چ مشکل من نیس.                                                                            بعضیام اینجا تعامل گفتگو میکنن😂نکشیمون جمونگ                                                                                                                      هی تو عارع خود تو ک تا اینجای امضام اومدی ماچ از طرف من💋😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاکش کن 

با ی خط دیگ زنگ بزن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
تو هم جواب نده یا قطع کن ، یا بردار همین جوری خودت هم ساکت بمون حتی شده چند ساعت گوشی رو بردار ساکت ...

میترسم اشنا باشه بعد چن تا الو قطع میکنم

فدای اون زبونی بشم ک میخواد بهم بگه مامان 😍😍

ترس نداره عزیزم  جوابشونده 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

به منم یکی هروز ساعت ۵ صب زنگ میزد مرتیکه احمق هی میگف خانوم فلانی یا آدرس میخواس ۳ بار زنگید روزا بعد دقیقه ساعت ۵ برنمیداشتم ۱۱ صب می‌جنگید انقد برنداشتم ک ول کرد

2706