2733
2739

😶الان بخوای پیشرفت کنی باز مانع میشه؟پرستاری شغل خیلیی سختیه اگه امکانات مالی داری نباید حسرتشو بخوری.با پولای شوهرت خوش بگذرون و یه کاری راه بنداز که حالت بهتر شه.گذشته ها گذشته بچسب به زندگیت عزیزم خواهرانه میگم.شوهرتم میگی موقعیتش خوبه برا اینجور مردا زیاد دام پهن میکنن مراقبش باش

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری رضایت از خود با پول و اینا فرق داره ادم یه سنی به خودش نگاه میکنه میگه من تو این چند سال چه دست اورد شخصی داشتم تحصیلات خیلی مهمه عزیزم الان 6سال گذشته اعتمادش بهتون زیاد شده الان تصمیم بگیر و درس بخون و برو دانشگاه

2728
2738

متاسفانه احساس کردم قدرناشناسی.خودتم به خاطر موقعیتش باهاش ازدواج کردی خوب ازدواج نمیکردیو میرفتی پی پرستاریت .حالا نه اینکه پرستارا خیلی خوش به حالشون بنده خداها این همه زحمت میکشنو شیفت شب و روز با انواع بیمارای بدحال سرکل میزنن اخرم اون جور که باید قدرشونو نمیدونن .نشستی خونه خانومیتو میکنی.من شاغلم شش سالم هست ازدواج کردم به خدا دارم پیر میشم کار بیرون و اعصاب خوردی منت دیگران و درد سرای مهدکودک واسه نگه داشتن بچه .شوهر داری کار خونه ... ول کن بابا کینه چیه قدرشم بدون

جای اینکه تشویقش کنی این جوری حالشو میگیری.نکن این کارو

خب تا اخر میخوای همینجوری باشی؟

اگر اره که طلاق بگیر بهتره! بزار یکی دیگه بیاد از این موقعیت حالشو ببره

توهم برو دنبال پرستاری

فکر کردی پرستاری گل وبلبله؟ عین چی کار میکنن واسه نهایت ده تومن

تو که پول اماده شوهرت واست میاره دیگه بیخیال

اولا شما حق نداری که الان از دست همسرتون ناراحت و عصبانی باشی 

چون شمارو مجبور نکرده بود ک باهاش ازدواج کنی 

شرطش این بود شماهم اگه خیلی علاقه داشتی و به فکر بودی نباید قبول میکردی 

تقصیر خودتوته

در انتظار هدف...⛈⚡   
دلم میخواد خفه اش کنم  گفت میخوام اسپورتژ بخرم گفتم حق نداری  من همش تو خونه ام با بچه ب ...

منم یه جورایی مثل توعم  حال اهل درس نبودم ولی اهل رفت اماد خیلی بودم گاهی هیچ چیز خوشحالم نمیکنه 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

الان برو ادامه تحصیل بده 

خیلیا ارزوشونه تو رفاه باشن

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2706