2297
2298

چی هست،ضرب المثل نیست مگه😅

وقتی ک انسان‌ها فکر نمیکنن شروع میکنن به قضاوت کردن🗣 هیچوقت از روی عصبانیت،عجله و لجبازی کاری رو انجام نده دقیقا وقتی پشیمون میشی ک دیگه دیره😉        از واژه حسرت متنفرم حسرت یعنی بریدن،بریدن از خودت و از همه یعنی کم آوردن یعنی درماندگی یعنی بیچارگی یعنی بی کسی چقدر یک واژه میتونه تلخ و سنگین باشه...        من به غمگین ترین حالت ممکن شادم تو به آشوب دلم ثانیه ای فکر نکن...🥲،،،،، دقیقا وقتی میفهمی ک خیلی عاشقی ک تلاش کنی دیگه عاشق نباشی و این چقدر دردناکه(:        
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
نه 😂

پس چیه😂توضیح بده

وقتی ک انسان‌ها فکر نمیکنن شروع میکنن به قضاوت کردن🗣 هیچوقت از روی عصبانیت،عجله و لجبازی کاری رو انجام نده دقیقا وقتی پشیمون میشی ک دیگه دیره😉        از واژه حسرت متنفرم حسرت یعنی بریدن،بریدن از خودت و از همه یعنی کم آوردن یعنی درماندگی یعنی بیچارگی یعنی بی کسی چقدر یک واژه میتونه تلخ و سنگین باشه...        من به غمگین ترین حالت ممکن شادم تو به آشوب دلم ثانیه ای فکر نکن...🥲،،،،، دقیقا وقتی میفهمی ک خیلی عاشقی ک تلاش کنی دیگه عاشق نباشی و این چقدر دردناکه(:        

موقعيت ماه و ستاره ها نميدونم چه اسيبي به انسان ميرسونه واقعا...

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
موقعيت ماه و ستاره ها نميدونم چه اسيبي به انسان ميرسونه واقعا...

انرژی که به زمین ساطع میکنن مثلاً وقتی ماه کامله جزر و مد زیاده حیوانات بیشتر رم‌میکنن و انسان تو اون افسردگی روز  بی حاله

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله