2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حس میکنم اون قسمت داخلی التم داره سیاه میشه برم دکتر یه قسمتیشم انگار بزرگتر شده

آره برو...درد نداری؟اگه درد داری از عفونته...پیامتو حذف کن الان برات گزارش میزنن

لطفاپیجمو فالو کنید sa_ra19972
@نی_نی_یار_شب    

واقعا حرفی برات ندارم متاسفم برات 

وقتی مشکل منو نمیدونی و قضاوت میکنی 

من مشکل نازایی دارم و شنیدم اتفاقات قبل و بعد پریودی میتونع به هورمون های باروری ربط داشته باشه برای همین حساس شدم به تمام اتفاقات حالا هرچقدر میخوای نی نی یارو تگ‌کن امیدوارام خودت دردشو بکشی و بفهمی چی میکشم

2738
تو تاپیک قبل جوابتو نگرفتی؟! 

خیر چند نفر اومدنو مسخره بازی در آووردن 

وگرنه مرض که ندارم جوابو گرفتم تایپک بزنم 

من مشکل نازایی دارم و  به تمام اتفاقات هورمونی حساس شدم برای همین میپرسم ببینم طبیعیه یا نه

و از خدا میخوام تمام کسایی که الکی قضاوت میکنن رو به این درد دچار کنه تا بفهن چه دردیه 

واقعا حرفی برات ندارم متاسفم برات  وقتی مشکل منو نمیدونی و قضاوت میکنی  من مشکل نازایی د ...

اگه واقعا مشکلی داشتی یکبار کافی بود تاپیکت ن صدبار 

بعدش مگه ما دکتریم . دکترو گذاشتن برای چی؟؟؟

هرگز از گردش ایام دل آزرده مباش بامدادی‌ست پِی هر شبِ تاری؛ ...آری!😉 
اگه واقعا مشکلی داشتی یکبار کافی بود تاپیکت ن صدبار  بعدش مگه ما دکتریم . دکترو گذاشتن برای چی ...

اهان ببخشید نی نی سایت برای پرسیدن مشکلات زنانه نیس بلکه فقط برای غیبت و عکسه

اگه واقعا مشکلی داشتی یکبار کافی بود تاپیکت ن صدبار  بعدش مگه ما دکتریم . دکترو گذاشتن برای چی ...

خیر چند نفر اومدنو مسخره بازی در آووردن 

وگرنه مرض که ندارم جوابو گرفتم تایپک بزنم 

من مشکل نازایی دارم و  به تمام اتفاقات هورمونی حساس شدم برای همین میپرسم ببینم طبیعیه یا نه

و از خدا میخوام تمام کسایی که الکی قضاوت میکنن رو به این درد دچار کنه تا بفهن چه دردیه

2706