2726

منتظرم بابام بره😂

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

قرص جدید خوردم خواب آلوده ام و ساکن نشستم

حس خوبی ندارم

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نشستم کتاب دفترام جلومن منتظرم غذام آبپز شه بخورم

به آینده تحصیلی می اندیشم 

به میزان ارادم

به ظهور و رهایی از مشکلات 

وارد نی نی سایت شدی؟تسبیحواسه صلوات یادت نره⁦🖐🏼⁩📿
دراز کشیدم  پریودم درد دارم

الهی 

عزیزم دمنوش ضد درد بخور 

حواستو پرت کن فیلم جدید ببین 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
ن موفق نشدم برگشتم😂😂😂😂 اون مغازه همیشگیمم بسته بود

من موندم این همه روز هوا خوب بوده یه بازار میرفتی بعضی جاها هم تخفیف داره ،حتما باید امروز با این هوای بد میرفتی،😹😸ولی یکم شبیه خودمی تو این موردا

کاربر سال۹۷ هستم

سلام استارتر

باید فیلم برا کارگاه مجازی که قول دادم، درست کنم.

به بارون فکر میکنم که ایکاش کار نداشتم‌میرفتم یکم بارونی میشدم

به کتابی که دوست داشتم امشب تمومش کنم و نشد.

به تمیزکاری اتاقکه وحشتناکه

به تکالیف بچه های کلاش که چک نکردم و امشب باید ان شاالله چک کنم.

به یکی ا دوستام باید زنگ بزنم و حسش نیست راستش

به اتو کردن لباسا واس شنبه به امیدخدا

به گرسنگی که باید یچی بخورم 

دیگهههه

نماز عشامم نخوندم و فکرم پیش نماز عشا هم‌هست😁

2706