2726

بگییییییید فوری  خخخ اگر گفتید 

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهی شور؟😐😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

خار ماهی

آهاااای تویی که داری امضامو میخونی میخواستم بهت بگم همین الان بخند :))))))دیدی تونستی ، سختی های زندگی واسه هممون هست برات آرزوی ی دنیا حال خوب دارم ، راستی قبل از هر کامنتی فکر کنیم که ی آدم با ی قلب پشت گوشی نشسته❤🥰
ابزی هارهارهار

😂😂😂😂

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400

میدونید ماهیا وقتی میخان غذا بخورن اول چیکار میکنند

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706