2737
2734

مثلا وقتی بین من و یکی از دختراش مشکل پیش میاد همه خانواده رو علیه من میکنه وقتی پدرشوهرم بچه های منو دوست داره همش غر میزنه چرا نوه دختری رو دوست نداری الان مدتی پیش باهم سر اینکاراش دعوا کردیم بعد چند روز پیش حتی به پسرش هم زنگ نزد حالی از دخترم بپرسه فکر کن پدرشوهرمم قایموشکی زنگ میزنه پسرش احوال بچه های منو میپرسه بعد چیز جالب تر حسادت به مادرم میکنه چون مامان من بشدت باکلاسه و به خودش میرسه همیشه میگه اره مامانت به خودش میرسه اخه یعنی چی خب دوست داره 

آدمای ساده چوب سادگیشونو میخورن اما ادمای زرنگ چوب خودخواهیشون
سکوت🤐

دقیقا خیلی بنده خدا در عذابه اون به همه چی حسادت میکنه برای مثال چیزی ک شوهرم برام میخره یا برا دخترش میگع چرا می خری فکر کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا خیلی بنده خدا در عذابه اون به همه چی حسادت میکنه برای مثال چیزی ک شوهرم برام میخره یا برا دختر ...

خدا صبرت بده خاهر

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731

بابا تو ک خوبییی.پدرشوهر من از بعد عروسیم رفته شهرستان کلا ی بار تهران دیدمش.اصلا زنگم نمیزنه...مادرشوهرمم به شدت تظاهر به خوبی میکنه و متاسفانه همسر منم خیلی بهش وابستس...همش ی جوری رفتار میکنه انگار منو مثل دخترش دوست داره..ولی قشنگ مشخصه دوست نداره از دخترش بالاتر باشم...هیچ کاری هم نمیکنه فقط لبو دهنه

خدا صبرت بده خاهر

تازه اینا خوبه روزای اول ازدواج من و همسرم به شوهرم یاد میداد میگفت مرد باید مردانگی کنه تو خونه فقط بشینه و کمک زنش نکنه درصورتی ک پدرشوهرم کلی زحمت میکشه تو تو خونه

تازه اینا خوبه روزای اول ازدواج من و همسرم به شوهرم یاد میداد میگفت مرد باید مردانگی کنه تو خونه فقط ...

اگه مادرشوهرا عروساشونو ب چشم دختر نگاه میکردن دنیا گلستون میشد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
بابا تو ک خوبییی.پدرشوهر من از بعد عروسیم رفته شهرستان کلا ی بار تهران دیدمش.اصلا زنگم نمیزنه...مادر ...

من روی واقعی مادرشوهرمو نشون همسرم دادم اینا خوبه پولای کادو ازدواجمونو قایم کرده بود جای ما گرفته بود بعد داد سرویس قابلمه تصور کن روز عروسی نذاشت شوهرم برام سرویس بخره سرویس قرضی خواهرشو پوشیدم 

2738
اگه مادرشوهرا عروساشونو ب چشم دختر نگاه میکردن دنیا گلستون میشد

من اوایل خیلی ساده بودم یه روز منو دعوت کرد ک خاله ی همسرم رو ببینم بعد این خاله همسرم بشدت وراج بود منم خسته بودم گفتم مامان من برم اتاق یکم استراحت کنم آقا من یک ساعت خوابیدم بیدارشدم داشت میگفت دیدی چقدر میخوابه جالبیش این بود هنوز اون خاله داشت حرف میزد خب سر درد ازش گرفته بودم 

من روی واقعی مادرشوهرمو نشون همسرم دادم اینا خوبه پولای کادو ازدواجمونو قایم کرده بود جای ما گرفته ب ...

بابا مادرشوهر من بامن ده دیقه پیاده راه داره.با ماشین دودیقه ای میرسه.شوهر من ی ماه کرونا داشت تو خونه بود ی بار ی غذای گرمی اب میوه ای چیزی نیاورد بذاره پشت در واس پسرش..ولی دخترش کرونا گرفت خودشو کشتتت...اماشوهر من نمیبینه.هرشب قبل خونه به مادرش سر میزنه..اون دوتای دیگه رفتن سر زندگیشون فقط بدبختی هاشونو واس مادرشوهرم میارن اما شوهرم هیچی از مشکلات و سختی ها نمیگه.تصور کننننن من چ بدبختیم

من اوایل خیلی ساده بودم یه روز منو دعوت کرد ک خاله ی همسرم رو ببینم بعد این خاله همسرم بشدت وراج بود ...

عزیزم☹️

بابا مادرشوهر من بامن ده دیقه پیاده راه داره.با ماشین دودیقه ای میرسه.شوهر من ی ماه کرونا داشت تو خو ...

بخوام درموردش بگم سالها طول میبره یه مدت نزدیکشون زندگی میکردیم به شوهرم ۲۰ بار در طول روز زنگ میزد بعد می اومد در خونه بعد می دید فایده نداره کلید از همسرم گرفته بود وقت و بی وقت می اومد امار کارای منو میگرفت شوهرم بعدا تعریف میکرد ک شبا قبل اینکه بیاد خونه بهش زنگ میزده ک بیا و دو ساعت از من بد میگفته فکر کن ادم چقدر میتونه بد ذات باشه