2733
2734
عنوان

بدوییید بیاییییددد 😉⁦❤️چالش عکس ازدست ✋🙂🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 57 پست
  فقط تو منو درک میکنیییی منم دومیم توراهه  دستای اینا مث پنبه اس دستا من هم یکم کدر ...

وای خدا بهت رحم کنه من دوتا دختر یکی اولی سه سال دومی یکسال و نیم پدرمو در اوردن

والا اجی با این همه زحمت ولی دستام سفیده سفیده نه تپله نه لاغر اگه بهش برسم میشه جز خوشگلترینها ولی خاهر کوووو وقت

من عکس نمیدم چون از خجالت اب میشم.دستای شما مث پنبه اس از نرمی دستای من تو بیست سالگی یکم کدر شده... ...

دست منم چند وقته خیلی چروک شده اینا عکسای قبلمههه😪😪😓😓😞😞😞

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا بهت رحم کنه من دوتا دختر یکی اولی سه سال دومی یکسال و نیم پدرمو در اوردن والا اجی با این هم ...

وقتی پسر دومم بیاد پسر اولیم سه سالش میشه.وقت برا خونه هم ندارم چ برسه ب دستم.ولی مبخوام ابرسان بگیرم برا دستم

2728
2738
من ناخنام خیلی کوچیکن اصلا پهنا نداره🙁🙁

اشکالذنداره عالیه ک

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

😍😍😍😍واووو چ لاک قشنگییییی