2726
عنوان

چطوری می تونم مهاجرت کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 69 پست
لطف داری عزیز دلم خیلی خوش برگشتی دل تنگت بودیم🥰🥰🥰

مرسیییییییی😍😍😍

یه چیز بگم به سایت سر میزدم تا ببینم شما تاپیک جدید زدید یا نه چون واقعاااااا خیلییییی برام مفید و با ارزش هستن😁

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسیییییییی😍😍😍 یه چیز بگم به سایت سر میزدم تا ببینم شما تاپیک جدید زدید یا نه چون واقعااااا ...

شرمنده می کنی عزیزم، همچنین شما

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤🧡💛💚💙🧡💙🧡💙😍😍

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
شرمنده می کنی عزیزم، همچنین شما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤🧡💛💚💙🧡💙🧡💙😍😍

عزیزمی😘😘😘😘

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728
مدرک تحصیلی و معدلتون چیه؟ منم در حال رفتنم آخه ولی بعد لیسانس یه مقداری اطلاعات دارم

دیپلم می خوام یه رشته برم دانشگاه که بتونم بورسیه بشم شما چی ؟؟

اطلاعاتتون رو بگین

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
من روسیه زندگی کردم ولی. با بورسیه نه 

چطوریه ؟خوبه شرایطش ؟

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
چطوریه ؟خوبه شرایطش ؟

هزینه اقامت برای هر نفر حدود یک میلیارد میشه و خونه و ماشین  ارزون هست مثلا خونه که من زندگی کردم خریدم 500 میلیون خونه 80 متری. و یک ماشین 100 میلیون میشد ولی ماشین شاسی بلند و خوب مدل جدید هم قیمت پرایده 90  ولی پوشاک و خوراکی نه گرون مثلا دو تا انار میشه. 60 تومان یا لباس 900 تومان 

روی زبانشان حساس هستن. رفتارشون خوبه. ولی شهر مسکو زندگی کردم 

ازش بگو

هزینه اقامت برای هر نفر حدود یک میلیارد میشه و خونه و ماشین  ارزون هست مثلا خونه که من زندگی کردم خریدم 500 میلیون خونه 80 متری. و یک ماشین 100 میلیون میشد ولی ماشین شاسی بلند و خوب مدل جدید هم قیمت پرایده 90  ولی پوشاک و خوراکی نه گرون مثلا دو تا انار میشه. 60 تومان یا لباس 900 تومان 

روی زبانشان حساس هستن. رفتارشون خوبه. ولی شهر مسکو زندگی کردم 

2706