2410
2553

بازار کار خوبی داره

حقوق هم طرح بین ۵تا۷

بعد از طرح بالای ۷

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

الان قراردادی و شرکتی میگیرن بعدا شاید رسمی بشین که حقوقشون پایینه بین ۳ تا ۵ 

اگه رسمی بشین بالا ۱۰ تومن 

هر سال آزمون استخدامی دارن شرکت کنین 

بیمارستان‌های خصوصی بیشتر میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان حقوق ها بیشتر شده  طرحی هم مثل رسمیها حقوق میگیرن

کسی که ده سال سابقه کار داره وپایه حقوقش 12 تومن با اضافه و..... چقدر میگیره؟

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
الان قراردادی و شرکتی میگیرن بعدا شاید رسمی بشین که حقوقشون پایینه بین ۳ تا ۵  اگه رسمی بشین ب ...

برعکس نگفتید!

حقوق بیمارستان دولتی بیشتر از خصوصی هست 

حقوق استخدام رسمی و شرکتی هم تفاوت انچنانی ندارن

مثلا در حد ۴میلیون نیست

حقوق ۳هم دیگه نیست اصلا 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2714
برعکس نگفتید! حقوق بیمارستان دولتی بیشتر از خصوصی هست  حقوق استخدام رسمی و شرکتی هم تفاوت انچ ...

نه برعکس نگفتم خصوصی ها بیشتر میگیرن تامین اجتماعی هم بیشتر میگیرن تامین خوبه اما خصوصی بری بیمه و مزایا نداری خودت باید انجام بدی و قرار داد بلند مدت هم نمی‌بندند باهات 

واسه حقوق شرکتیا و قرار دادیم الان از کسی پرسیدم تا اشتباه نگم 

کم گفتم از ۶ تا ۷ میگیرن 

طرحی هم مثل رسمیها هستن

نه برعکس نگفتم خصوصی ها بیشتر میگیرن تامین اجتماعی هم بیشتر میگیرن تامین خوبه اما خصوصی بری بیمه و م ...

خیر

حقوق دولتی بیشتر از خصوصی هست 

شرکتی و قراردادی ها هم بالای ۷هست،بستگی به بخش،تعداد شیفت شب و خود شیفت و نوع بیمارستان داره