2737
2734

رفیق خواهرم استوری گذاشته ک رفته خونه خواهرم با دوستای دیگش و تولدگرفتن برای خواهرم منم الان دیدم شوکه شدم منونگفتن😭اخه هممون هم سن هستیم‌

،الان دوستم پیام داده مگ خونه خواهرت نرفتی تولدش بوده ؟گفتم عه منم تازه فهمیدم گفت حتما میخواستن راحت باشن تورو نگفتن گفتم شاید ی حس بدی دارم حس حقارت وخجالت ک اینقد نادیده گرفته میشم 

شوهرم فهمید بهم ریختم میگه خانمی اینبار دفعه اول نیس ک قوی باش بیخیال باش  گفتم اخه جلو رفیقم خجالت کشیدم اون اخه باید ب من خبربده ک تولد خواهرمه

حالا منه احمق اگ بخوام دوستام بگم یا مراسمی باشه خواهرمم میگم شوهرم میگه تو ساده و دل رحمی 

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی ضعیفی

خواهرت کاره درستی نکرده باید دعوت میکرد ولی حالا نکردا؟ فدا سرت 

ارزش نداره .  به خاطر این چیزای ساده بخوای عصبی و ناراحت بشی تو مشکلات زندگی چجوری میخوای دووم بیاری؟ 

خب اونها خواهرت رو سوپرایز کردن شاید. بعد تو بهش تبریک گفتی. خبر ازش گرفتی اون روز که بهت نگفته؟ خودش در جریان بوده؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2738

تو ساده دلی مثل من

اینجور خواهرا از دشمن بدترن

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
چه بد ولی خودتو ناراحت نکن.فک میکنم خواهرتم خبر نداشت و سوپرایزش کردن

ن باباخبرداشته اگرم نداشته بعدش میتونست خبرم کنه وبگه پاشو بیا اخه خونمون خیلی نزدیکه هم هست!درست نمیگم؟؟

از طرفی ام شاید خاسته پوستانه باشع بلاخره ادم پیش خاهرش ی حدودی داره پیش رفقا ازاده 

البته من اینطور فک میکنم

پ.ن خاهرم ندارم😐😂

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
خیلی ضعیفی خواهرت کاره درستی نکرده باید دعوت میکرد ولی حالا نکردا؟ فدا سرت  ارزش نداره .  ...

اخه من توقع داشتم همیشه منو نادیده گرفتن ب فرض ک سوپرایزش کردن میتونست بعدش بگه پاشو بیا خونه ما۵دقه راهه باهم دیگه

2706