2726
عنوان

معما، پیشنهاد و انتخاب شما کدومه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا منم😐چی زده این🥴جنسای من در این حد قوی نیستم کدوم ساقی بیشعوری زده رو دست من

الان مثلا  مبحث آموزشی تبدیل جزوه به کتاب الکترونیک، با چه عنوان تاپیکی در سایت منتشر بشه؟ 

یا مثلا آموزش بک آپ گرفتن از واتساپ با چه عنوانی منتشر بشه.؟

2728
😂🥴😵🤣🤣

نفهمیدم چی گفت ولی تشکر هم کرد، 🥴هی بگو اوکی اوکی فک کنه خیلی حالیمونه 

اوکی اسی اوکی آی ام بوک اوکی برادر

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
خواهرت نیست برادرته

کاربرا با تمام سخت گیری ها و تاکید روی عنوان جنسیت در امضا و رنگ خاص، یه بار گفتن من خانمم، یه بارم گفتن شما اینارو خانم ببینید. حالا من دیگه حداقل ها و عکس پروفایل و امصا رو مشخص کردم.حالا هر چی نظر کاربرا باشه من حرفی ندارم. 

کاربرا با تمام سخت گیری ها و تاکید روی عنوان جنسیت در امضا و رنگ خاص، یه بار گفتن من خانمم، یه بارم ...

من خودم 90 درصد نه به اسم نگاه میکنم نه به امضا. جواب میدم و رد میشم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
میفهمم ولی متوجه نمیشم😐

منم نفهمیدم

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706