2726

تهران داده بارون میاد من اومدم یه چیزی بخرم بیرون بارون شدید شد. داشتم از رو پل رد میدم یه میله اش باز بود تالاپ افتادم فقط دستام گذاشتم روی زمین زخمی شد دستام. وگرنه با صورت به فنا میرفتم. 

رفتم از یه همکلاسی یه چیزی بگیرم از اون طرف احساس میکنم اون زد چشم رو... حتی ماسک نکشیدم پایین. 

بچه ها حالم گرفته ست. گرچه یه اتفاق ساده ست ولی احساس میکنم خدا خواست یه چیزی بهم بفهمونه با این اتفاق.

من قیافه قشنگی ندارم معمولی هستم ولی بینی ام رو عمل  کردم چهره ام تغییر کرده خب.. از چند مدت دیگه چسب نزنم از قرار معلوم همش باید نگران باشم.

حرز برم بگیرم برای خودم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐

در انتظار برف میگویند چیزی که متعلق به تو باشد از کنارت عبور نمیکند..  تصمیم گرفتم بدون نگرانی همه چیو به خدا بسپارم همین..  خدایا سپاسگزارم÷]... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها    به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^

🤔لیزی زمین هوای بارونی. کفش سر. از عامل های سر خوردن هستن. اینجا چشم زخم قفله.  

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

بزن تو نت چشم زخم و نظر آیت الله بهجت .

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2706