2703
2553

سخته خیلی

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با کسی که نظامی باشه ازدواج نمیکنم 

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2456
2714

من خواهرشوهرم شوهرش تو ارتشه. اصن افسردس ب شدت وسواسی ینی اک اشغالی رو زمین باشع دعواس تو خونه

بعد اینکه افسردگیش خیلی بده اصن امید نداره ب زندگی چندباری حلو خودمون کفته والا اگ این زنو بچه نبودن خودمو میکشتم . 🤔 

طبق تجربیات بقیه و شواهد اطراف زندگی زیاد جذاب و دلنشینی برای زن نداره مدام ماموریت و مقرررات سخت،سردمزاجی و خشک بودن،کلا بیشتر زن های مذهبی بسیجی بیشتر میتونن سازگار باشن

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.

اگر شغل پدرت نباشه سخته خیلی سخت،اگر شغل پدرت بوده ولی سخت گیر بوده بازم سخته خیلی سخت،در کل معتقدم آدم تبدیل میشه به ناموس نظام و باید جور خاص زندگی کنه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706