2737
2734

توی خیابون خیلی شلوغ بودم ی موتوری از کنارم رد شد ببخشید دست زد به پشت.....  حالم بد شد شدت و پام می‌لرزید ی جیغم زدم کسی توجهی نکرد و فورا رفت دوباره یکم جلوتر ک خلوت شد  دوباره مرده همون کار رو تکرار کرد خدا لعنتش کنه من شوهر دارم همش   احساس خیانت دارچ هم مورد تجاوز دستای کثیف یه حیوون قرار گرفتم هم  آبروم رفت توروخدا بگید باید چیکار میکردم دلم میخواد خودم بکشم قبلش خواستم برم آنقدر حالم بد میخواستم خودکشی کنم گفتم برم بیرون حالم بهتر شه بدتر شد خواهش میکنم از اطرافیان و خانواده هاتون بخواید این حیوون بازی هارو نکنن بلا نسبت نی نی سایتها البته ولی این اتفاق حال من بد کرده و دارم میمیرم 

به اطرافیامون بگیم این حیوون بازیا رو نکنن؟

ینی اطراف ما لاشین؟😑😑

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب این بی فانوسا زیادن کاریشون نمیشه کرد 

بی فانوسا🤬

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706