2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کارهای ساده شروع کردم و الان محیط کارم یه شرکت خوب هست که سمت و درآمدم برام خوبه

فرصت دیدن ادمهای مشهور توی عرصه هنر رو دارم 

مدیرم آدم آگاهی هستند

و خودم رو مفید حس میکنم 

😁
2728
ای استخدام.  خیلی راضیم.  محیط خوب. مدیر خوب.  فقط کارم خیلی سره پایی. بعضی وقتا پا د ...

ععع چه عالی ،کارتون چیه؟

منم از ای استخدام‌پیگیری میکنم فعلا قراره برم کاراموزی

از کارهای ساده شروع کردم و الان محیط کارم یه شرکت خوب هست که سمت و درآمدم برام خوبه فرصت دیدن ...

چقدر عالی 

منم محیط کارمو دوست دارم ،فعلا کارآموزم و درامدی ندارم

ولی امید به رشد دارم💥🤏🏻

چقدر عالی  منم محیط کارمو دوست دارم ،فعلا کارآموزم و درامدی ندارم ولی امید به رشد دارم💥🤏🏻

همین موندن توی کار و ناامید نشدن برات فرصت پیشرفت و رشد میشه ان شاء الله 

😁
همین موندن توی کار و ناامید نشدن برات فرصت پیشرفت و رشد میشه ان شاء الله 

اره ،چون تازه درسم تموم شده ،رزومه ام خالیه 

و محیط کار برای خانواده ام شرطه ولی میخوام که تلاشمو بکنم  خودمو ثابت کنم🌝

خیلی محیط خوبی داره

محیطش بیشتر وقت ها استرس زیادی داره،اما همینکه شلوغ هست عالیه

با ادم های مختلفی رو به رو میشم 

با همه سطح از فرهنگ و تحصیلات 

به روابط اجتماعیم خیلی کمک کرده

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706