2733
2734

امروز متخصص بودم بهش گفتم روزی سه بار جهشی پس میاره گفت زیاد نیس نفرستاد سونو دارو هم نداد حالا میبینم بیشتر بعد از هر بار شیر خوردن پس میاره و به شدت بوی اسید میده میخام خودم رانیتیدین بگیرم گاهی بدم بنظرتون اشکال داره اخه دارویی هست که به خیلی از نوزادا میدن. تلفن مطب رو هم جواب نمیدن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نوزاد رو سر خود بهش دارو نده

ولی خواهرم بچش اینجوری بود بردش دکتر 

کپسول امپرازول داد بهش 

این کپسولا توش دونه های ریز داره 

بازش میکرد میشمرد فک کنم ۷ یا ۸ تا دونشو میداد به بچش خیلی بهتر شد

اگه نظر منو میخوای دوباره ببرش دکترش

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
عزیزم رانیتیدین که چندسال پیش سرطان زا بودنش مشخص شد و همه جا هم اعلام کردن دیگه استفاده نکنید

نمیدونین چی میدن معمولا

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

زیر نظر دکتر باشه بهتره .من پسرم‌رو سونو کرد و گفت رفلکس داره .یه قرص دادن اسمش رو یادم نیست ولی گفتن خارج شربت برای نوزادان هست ولی اینجا گیر نمیاد . اونو دادم بعد از یه مدت دیگه دلم نیومد بدم انقدر گفتن نده نوزادی گناه داره .

یه چیزی که باید بدونی اینکه نوزادت رو فقط تو بغل شیر بده .آرومش رو حتما بگیر .موقع خوای یکم سرش بلند تر باشه . معمولا خودشون خوب میشن بعد از یه سنی 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2738
عزیزم نوزاد رو سر خود بهش دارو نده ولی خواهرم بچش اینجوری بود بردش دکتر  کپسول امپرازول داد ب ...

مرسی گلم. میشه علایم بچشونو بگی و اینکه کپسولش همون کپسول بزرگسالان بود؟

مرسی گلم. میشه علایم بچشونو بگی و اینکه کپسولش همون کپسول بزرگسالان بود؟

پسرش همش بالا میاورددیگه  هر بار یهو و زیاد بالامیاورد

اره کپسول بزرگسال بود دونه های ریزشو میداد

شما میخوای سرخود نده من میترسم والا بچه کوچیکه 

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
زیر نظر دکتر باشه بهتره .من پسرم‌رو سونو کرد و گفت رفلکس داره .یه قرص دادن اسمش رو یادم نیست ولی گفت ...

ینی با اون قرص بالا نمیورد؟چون من میگم مریش میسوزه یه کوچولو بدم که نسوزه وگرنه من شنیدم بالا اوردنش به این راحتیا خوب نمیشه

پسرش همش بالا میاورددیگه  هر بار یهو و زیاد بالامیاورد اره کپسول بزرگسال بود دونه های ریزشو می ...

مرسی گلم. درسته سر خود درست نیست. نوزادش چند ماهش بود؟

ینی با اون قرص بالا نمیورد؟چون من میگم مریش میسوزه یه کوچولو بدم که نسوزه وگرنه من شنیدم بالا اوردنش ...

نه کلا زیاد بالا نمی‌آورد.  ولی وقتی بالا می‌آورد جهشی بود .خلاصه تو سونو دیدم خودم دریچه معده آش باز بود .

آره قرص خورد و مراعات خیلی کردم تا خوب شد . 

ولی برای دخترم رو اصلا چون تجربه نداشتم نمیدونستم و موند براش تا بزرگیش . 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
نه کلا زیاد بالا نمی‌آورد.  ولی وقتی بالا می‌آورد جهشی بود .خلاصه تو سونو دیدم خودم دریچه معده ...

میشه اگه ممکنه اسم قرص رو بگین و اینکه چه مراعاتایی میکردین؟

2706