2737
2734
عنوان

ی پالتو ازاینستا سفارش دادم اعصاااابم خوردههه

| مشاهده متن کامل بحث + 2646 بازدید | 125 پست
دقیقا من دیروز یه پالتو پوشیدم سایز گفت۴۲ همونو رفتم جای دیگه باز پوشیدم شد۴۴ منم اینطوری شدم 😮😮😮 ...

دوستمون میگه مشکل ازسایزسینه وباسنتونه😐😶

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صفحه۲هس😂خوشگله گلم ایشالادرست میشه جونت سلامت💋

عه والا از بس اعصابم خورده دقت نکردم 😁

مرسی ایشالااا

میدونی چی مسخرست ؟!  اینکه هر بار یه غریبه پیام میده فکر میکنم از طرف اونه ، اینکه هر بار خوابشو میبینم فکر میکنم تو دنیای واقعی میبینمش ، واقعا مسخرت که هنوز بخشی از قلبم منتظر اونه و بخشیش ازش متنفر! وچه تازیانه ها ک نخوردیم از زبان های خود عزیز کرده...:)             
سراغ ندارم کسی و

همین کسای ک سرچهارراه هستن

میدونی چی مسخرست ؟!  اینکه هر بار یه غریبه پیام میده فکر میکنم از طرف اونه ، اینکه هر بار خوابشو میبینم فکر میکنم تو دنیای واقعی میبینمش ، واقعا مسخرت که هنوز بخشی از قلبم منتظر اونه و بخشیش ازش متنفر! وچه تازیانه ها ک نخوردیم از زبان های خود عزیز کرده...:)             
2731
دوسایزه هستم

منم اینطوریم، حالافکرشوکن من وتوخریداینترنتی بکنیم بااین اوصاف😶😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
جالب اینه که تو دوباره عین همونو به همون پیج سفارش دادی  !!! چجوری دوباره اعتماد کردی وقتی جوا ...

اخه خیلی خوشگل بود بعد اینها فرستاده بودن فقط سایزش مشکل داشت دیگه دل رو زدم به دریا 😂😂😂😂😂

والاتاب حال ب سایزسینه اینا توجه نکردم ولی خیلی بزرگن همیشه مشکل دارم موقع لباس خریدن😥

اکثرا فری سایز میزنن تا42، 44واسه همینه منم لاغرم باید دقت کنم گم نشم تو لباسا😐

2706