2137
2217
عنوان

خانوما و درامدشون

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 78 پست

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215
من پیج زدم اما بالا نمیاد فالورش میخوام کلاس اشپزی بذارم (رایگان) https://www.instagram.com/p/CW-1 ...

عزیزم چه خوب. اوه انیستا باید تلاش مستمر کنی تونستی تبلیغ بده به پیجای خوب زود بالا میاد

2050

مهندس کامپیوترم، یه شرکت کوچولو دارم.

درامدم خوبه خداروشکر، بیشتر پروژه هارو از کشورهای دیگه میگیریم.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
مهندس کامپیوترم، یه شرکت کوچولو دارم. درامدم خوبه خداروشکر، بیشتر پروژه هارو از کشورهای دیگه میگیری ...

به به چه عالی ماشاءالله خانومامون خوب دارن پیشرفت میکنن خداروشکر😍😍

لینکشو میذاری عزیزم

بلد نیستم ولی اگه همین عنوان ک گفتم رو سرچ بدی میاد

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
عزیزم چرا الان کار نمیکنی حیف نیس؟ شماکه شاغل بودی  

خب دوتا بچه کوچیک دارم و ترجیح میدم پیش بچه هام باشم،بیشتر تو فکر کار تو خونه هستم،تدریس خصوصی یا حتی قالی بافی البته قالی بافی بلد نیستم فقط علاقه دارم و باید برم کلاس اما چه وقت و کجا؟؟؟؟

به به چه عالی ماشاءالله خانومامون خوب دارن پیشرفت میکنن خداروشکر😍😍

ممنونم گلم 😍

به خاطر بارداری و پسرم خیلی محدودتر شدم ولی خب ریموت کارارو می کنیم.

دیگه بیشتر جنبه ی مدیریت گرفته کارم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
از اول زندگیم مستقل بودم هر چند تحصیلات درست حسابی ندارم اما هرکاری فکرشو بکنید کردم..مهدکودک رفتم خ ...

خیلی کار خوبی میکنی عزیزم. الان چیکار میکنین؟ مهد کودک چجوری رفتی میشه بیشتر در موردش توضیح بدی چون منم ۲تا بچه کوچیک دارم به این فکرم برم مهدکودک کار کنم که بچه هارم باخودم ببرم

مریض اعصاب وروان درامدصفرررررررررررر

👌

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2051