2726
عنوان

خواهرشوهرم و جاریم

412 بازدید | 14 پست

من  به راه دور ازدواج کردم و کلا تو خانواده همسرم غریبم تو جمع های فامیلی نع خواهرشوهرم نه جاریم هیشکی جز مادرشوهرم تحویلم نمیگیره یعنی جواب سلامم بزور میدن 

چجوری رفتار کنم که اصلا برام مهم نیستن 

هی میام کم محلی کنم نمیتونم اوناهم بدتر منو حرص میدن با رفتاراشون

خدایاشکرت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجبوری خودت بزنی به بی خیالی اصلا نشون نده ناراحت شدی یه روز که میونه شون شکرآب شد میان سراغت

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2728

اهمیت نده بهشون فک‌کن اونام غریبه ان یه سلام و تمام 

سعی کن با اشخاص دیگه تو جاهایی ک‌میری صحبت کنی و اصلا ب اونا توجه‌نکن

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

منم یجای غریبم اما انقد گرم برخورد میکنن اصلا حس تنهایی نمیکنم. مث خودشون رفتار میکنم همون پاسخو میگیرم

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  
منم یجای غریبم اما انقد گرم برخورد میکنن اصلا حس تنهایی نمیکنم. مث خودشون رفتار میکنم همون پاسخو میگ ...

من خیلی گرمم و خوش برخورد ولی جاری و خواهرشوهرم انگاری با من مشکلی دارن

خدایاشکرت ❤
من خیلی گرمم و خوش برخورد ولی جاری و خواهرشوهرم انگاری با من مشکلی دارن

شاید باهات راحت نیستن اهمیت نده معمولی باش ن خیلی گرم و صمیمی ن سرد و خشک 

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  

عزیزم سعی کن روی خودت کار کنی اول اعتماد بنفست رو بالا ببر زیاد کتاب بخون حتما ورزش کن به پوست و هیکلت اهمیت بده خودت رو دوست داشته باش

وقتی اعتماد بنفست بالا بره افرادی که آزارت میدن رو به راحتی میتونی حذف کنی و نادیدشون بگیری 

حتما پادکست های انگیزشی گوش کن 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

ببین کاری ک من میکنم اینه هروقت میرم خونه مادر شوهرم ک بقیه هم هستن خودم رو سرگرم بچه م میکنن و اگه صحبتی هم بکنم راجب گرونی و آب و هوا و غیره ست..تو حرف مشترکی نداری ک باهاشون بزنی پس قاطی نشو

احترام بذار ولی قاطیشون نشو سرگرم کارهای خودت بشو، بدون اینکه کسی خبردار بشه برای خودت برنامه بریز مثل درس ورزش شغل وقتی خبر دار بشن ماته تهشون میسوزه

این خاله زنک بازیارو بریز دور برای خودت کاری کن

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋

بایدباهمین شرایط بسازی توهم تحویلشون نگیرانگاراصلن وجودندارن بهشون دل نبندبیان تحویلت بگیرن من خودم الان همینکارومیکنم حتی اگه همیشه تنهاباشم خیلی راحتترم اولش مثل توبودم دیدم هی قهرمیکنن دیگه الان برام مهم نیستن مشغول زندگیمم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

سخته قبول دارم هر چقدرم خودت با موبایل و ..سرگرم کنی باز از درون آدم حرص میخوره تنها راهش اینه کمتر برو دورهمیشون و کلاسای مختلف ثبت نام کن دوست جدید پیدا کن دنیا که فقط خواهر شوهر و جاری نیس که محتاج هم صحبتی باهاشون باشی اگر هم تو مهمونی باهات گرم نگرفتن به دوستت بگو بهت بزنگه جلوی اونا با محبت باهاش صحبت کن اونا هم میفهمن تنها نیستی از آزار دادنت میکشن بیرون .

2706