2737
2734
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26104 بازدید | 359 پست
وااااای ما یه فامیل داریم خیلی بی حیا چن وقت پیش گلوش کبود اصلا انگار نه انگار همونجوری میگشت افتخا ...

یاد دوستم افتادم،،بادوستم رفتیم ببینیمش گلوش انذازه هلو کبود بود،شالشم شل و ول😂بجای اون من خجالت میکشیدم نگاش کنم😂

حالایع بار دخترعموم باهمسرش تو یه کاسه غذاخورد،زنعموم همونو کرد پیراهن عثمان دیگه همجامیگف دخترفلانی بی حیاس😐😐دراین حدگیردادنم خوب نیس

نــه عمـــرخضربمانـــد🌼نــه مـُـلـــك اسکنـــدر....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هایی یکی دیگه یادم اومددددد خدددای منننن

ده گوی گولاخ

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2728

صبح رفته بودیم ازمایش واااااای واااای😂😂😂 

با یه دستم دسته شوهرمو گرفته بودم نشسته بودیم رو صندلی نوبت. اون یکی دستمم انداخته بودم رو شونش بعد پای چپمم رو پای راستش. 😑😑😑😑یادم میفته آب دهنمو نمیتومم قورت بدم 😂

بعد سرمو رو شونش و با اون دستم که رو شونش بود گونه شو نوازش میدادم گهگاه. اونجا مارو زودتر از نوبت راه انداختن 😂😂😂😂

واااایی 😂😂😂😂😂 توهم فیلم هندی قبلا زیاد دیده بودی. همه اداهاشونو جمع کرده بودی شوهر کردی تلافی ک ...

تازه یبار گل خریدم رفتم که محل کارش بهش بدم مثلا سوپرایز ولی ضایع شدم نبودش منم دادم به صاحب کارش گفتم بعدا شما بدید بهش اگه الان بود عمرا این کارارو میکردم

رفته بودم عروسی یکی ازاقواممون خاله دامادبرگشت ب عروس گفت نون نخوردی چقدرلاغری😐😶😂همونجادعواسرگرفت ...

وای خاک تو سرش اول زندگی بدبختشون کرد حتما از اون پیرزن عفریته ها بود 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2738
توروخداجدی میگی؟؟😐

ب خداگلم دیگه مونده بودم بخندم یاگریه کنم تادلت بخادهمدیگروحسابی کتک زدن وفحاشی کردن 😥

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

دوتا نی تو یک قوطی نوشابه

تا این حد همراه بود همسر ستبقم.

سابقم

تویک بشقابم میخوردیم ازعقد تا یک سال ونیم بعد کلایکسال ونیم اول  وبعد بهونه چوم هدفش باباشدن با کاشت جنین از طرف من بود

الان طلاق داده

2706