2733
2734
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26093 بازدید | 359 پست
جدا از خودمون دخترعموم بود از دهن شوهرش که خیار رو جویده بود گفت بذار دهن من و خورد 😑 خداروشکر خیلی ...

حالم بهم خورد اینا دیگه شورشو در اوردن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم بهم خورد اینا دیگه شورشو در اوردن

این یکیو دیگه حتی منننن چندشم شد. حالا قبلشم به شوهرش میگفت طعمه بده طعمه بده. اونم میگفت صب کن. 

حالا فک میکردم طعمه چیه 😂 نگو منظورش دهنیه شوهرشه

2728
این یکیو دیگه حتی منننن چندشم شد. حالا قبلشم به شوهرش میگفت طعمه بده طعمه بده. اونم میگفت صب کن.&nbs ...

واییییی😂😂😂😂😂

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2738
ما هنوز با وجود ۲تا بچه تو یه بشقاب غذا میخوریم مجردا فک میکنن لوس بازیه

والا ما هم ولی خونه خودمون نه تو مهمونی 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
واااای تو باز اینو میگی من بعد رفتنش تا چند روز لیوانشو نشسته نگه میداشتم و بوسش میکردم 😂 هرجا دعو ...

اههههه چه تباه بودی اسی 

خودمو گذاشتم جای خانوادت حالم بهم خورد😷

بیز بوردا کرونا گلیب😷.کاربر قدیمیم 😁.معنی اسمم هم میشه دختر کوچولو😶
واااای تو باز اینو میگی من بعد رفتنش تا چند روز لیوانشو نشسته نگه میداشتم و بوسش میکردم 😂 هرجا دعو ...

اسی سم خالص کی بودی تو 😂😂😂😂

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
ما هنوز با وجود ۲تا بچه تو یه بشقاب غذا میخوریم مجردا فک میکنن لوس بازیه

ماهم میخوریم 

اصن بهم نمیچسبه غذا بخام جدا بخورم ..حتی وقتی قهریم بازم یه جا میخوریم

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2706