2703
2553
عنوان

سر سفره حضرت رقیه سلام الله علیها هستم بیاید براتون دعا منم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 133 پست
@hyat222     @ایسان234     @کاربرنینیسایت۱۳۴     @هارلیییی ...

عزیز دلمی مرسیییی❤❤❤

استارتر التماس دعای فراوان💚💚💚

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی؟ قربونت برم😘❤️

ممنونم زنده باشی عزیزم شکر 

خدانکنه هناسکم بژیت 🦋🌻💛

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2456
@دلبررر     @ریحان_71     @khoday_mer3p     @topol_bamaze &n ...

قربونت پری ❤️

سهم منم مال الناز 

از طرف النازی هم من تشکر ویژه میکنم ازت ❤️❤️❤️

من نمیدونم آدم خوبی هستم یا نه، ولی اینو خوب میدونم بیشتر از سهمم رنج میبرم.. 
ذکر یا لطیف ادرکنی به لطفک الخفی زیاد بگو روزی ۱۲۹بار خواهش

باشه گلم ممنونم ازت

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2714
قربونت پری ❤️ سهم منم مال الناز  از طرف النازی هم من تشکر ویژه میکنم ازت ❤️❤️❤️

نیازی ب تشکر نیس

وظیفمه

همینکه لباتون بخنده برام دنیاس❤️

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
نیازی ب تشکر نیس وظیفمه همینکه لباتون بخنده برام دنیاس❤️

لطف داری پری جونم 

انشالله لب همه بخنده خنده ی واقعی❤️😘

من نمیدونم آدم خوبی هستم یا نه، ولی اینو خوب میدونم بیشتر از سهمم رنج میبرم.. 

استارتر عزیز لطفاً برای سلامتی و حاجت روایی دوستام دعا کن ممنونم💚

@درمسیرخدا    و همسرشون 

@3573    

@فرشتهm71    

@مامان،مهدیار    

@آهویدشتم    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
@hyat222     @ایسان234     @کاربرنینیسایت۱۳۴     @هارلیییی ...

سلام ابجی گلم مرسی عزیزم  همچنین 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
سلام ابجی گلم مرسی عزیزم  همچنین

سلام قربونت برم خسته نباشی💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
استارتر عزیز لطفاً برای سلامتی و حاجت روایی دوستام دعا کن ممنونم💚 @درمسیرخدا    و همس ...

ممنونم مائده جان❤

استارتر براتون میخونم

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
2706