2726

اونایی که خیلی پیر شدن یا مریضی سخت دارن، مرگ براشون یعنی آرامش و راحتی. مرگ همیشه ناراحت کننده نیست گاهی زنده بودن ناراحت کننده تره. مادر بزرگ من نزدیک ۹۰ سالشه زمین گیر شده، حواس پرتی ، لرزش شدید دست، سنگینی گوش و هزارتا مشکل دیگه. هر بار مارو میبینه با بغض میگه چرا خدا راضی نمیشه منو ببره؟ و ما هم باهاش بغض میکنیم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
پدر منم بدنش زخم زیاد داشت روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بم ...

بمیرم

روحشون شاد باشه

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر منم بدنش زخم زیاد داشت روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بم ...

روحشون شاد 

خیلی سخته 

من تا لحظه اخر کنار پدرم بودم بابام جوون بود ولی روزای اخر خیلی درد کشید 

خدا روح پدرتونو شاد کنه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2728
روحشون شاد  خیلی سخته  من تا لحظه اخر کنار پدرم بودم بابام جوون بود ولی روزای اخر خیلی د ...

خدا پدر شما رو هم بیامرزه

درد نبودن شون هرگز کم نمیشه، ولی چاره ای نیست. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
خدا پدر شما رو هم بیامرزه درد نبودن شون هرگز کم نمیشه، ولی چاره ای نیست. 

ممنونم 

دقیقا اون حفره همیشه با ادمه هیچ کس نمیتونه پرش کنه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡