2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفانه من

پدرم آلزایمر داشت و خیلی ضعیف شده بود. همه ش زمین میخورد و درد می‌کشید.

الهی براش بمیرم، راستش از وقتی فوت کرده خیالم راحته که دیگه درد نمی کشه. الهی بمیرم برای روزهای آخرش. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اگه پدرم بمیره ناراحت نمیشم چون همه جوره شکنجم داده

فک میکنی بعدا میگی ایکاش بود هر بلایی سرم میاورد ولی بود 

پدر و مادر هرچقدرم بد باشن با رفتنشون ادم پشتش خالی میشه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
متاسفانه من پدرم آلزایمر داشت و خیلی ضعیف شده بود. همه ش زمین میخورد و درد می‌کشید. الهی براش بمیر ...

خدا رحمتشون کنه 

پدر بزرگ منم خیلی اذیت شد 

با اینکه خیلی گریه کردم و ناراحت شدم ولی ته دلم گفتم خداروشکر که بیشتر از این اذیت نشد

پشتت زخم تمام بود 

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
دخترداییام تو مراسم های داییم از خاکسپاری تا هفتم و چهلم و سالگردو....‌اصلا ندیدم یه قطره اشک بریزن ...

گریه نشونه ناراحتی نیست

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
فک میکنی بعدا میگی ایکاش بود هر بلایی سرم میاورد ولی بود  پدر و مادر هرچقدرم بد باشن با رفتنشو ...

نه این حرف ها کلیشه ای هست

شما پدر و مادر بد ندیدین ..

اسم پدرو مادر رو به یدک کشیدن راحته 

این اعمالشونه که نشون میده مثل اسمشون مقدسن یا خیر

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.

وای فک نکنم کسی باشه ازمرگ پدرومادر ناراحت نشه اصلا مگه میشه پدرومادر مهمترین فرد ادم توزندگیشونه من که نفسم به نفسشون بنده حاضرم خدازعمرمن کم کنه بزاره روی عمراونا  حتی یه لحظه دنیاروبدون اونا نمیتونم تصورکنم  

نه این حرف ها کلیشه ای هست شما پدر و مادر بد ندیدین .. اسم پدرو مادر رو به یدک کشیدن راحته  ...

نمیدونم والله چی بگم شاید حق با شما باشه

گریه نشونه ناراحتی نیست

میدونم خیلی اروم و ریلکس بودن هیچ اشک و گریه و ناله ای ندیدم موقع سلام احوالپرسی با مهمونا هم لبخند میزدن برام بسیار عجیب بود اخه داییمم جوون بود

خدا رحمتشون کنه  پدر بزرگ منم خیلی اذیت شد  با اینکه خیلی گریه کردم و ناراحت شدم ولی ته ...

پدر منم بدنش زخم زیاد داشت

روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بمیرم براش

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706