2137
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

متاسفانه من

پدرم آلزایمر داشت و خیلی ضعیف شده بود. همه ش زمین میخورد و درد می‌کشید.

الهی براش بمیرم، راستش از وقتی فوت کرده خیالم راحته که دیگه درد نمی کشه. الهی بمیرم برای روزهای آخرش. 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2226
اگه پدرم بمیره ناراحت نمیشم چون همه جوره شکنجم داده

فک میکنی بعدا میگی ایکاش بود هر بلایی سرم میاورد ولی بود 

پدر و مادر هرچقدرم بد باشن با رفتنشون ادم پشتش خالی میشه

پیج کاریمو فالو کنید لطفا _elara_lebasezir_
متاسفانه من پدرم آلزایمر داشت و خیلی ضعیف شده بود. همه ش زمین میخورد و درد می‌کشید. الهی براش بمیر ...

خدا رحمتشون کنه 

پدر بزرگ منم خیلی اذیت شد 

با اینکه خیلی گریه کردم و ناراحت شدم ولی ته دلم گفتم خداروشکر که بیشتر از این اذیت نشد

پشتت زخم تمام بود 

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
دخترداییام تو مراسم های داییم از خاکسپاری تا هفتم و چهلم و سالگردو....‌اصلا ندیدم یه قطره اشک بریزن ...

مگه به اشک ریختنه عزیزم

من یه شب مُردم ،صبح پاشدم صبحونه خوردم‌رفتم پی زندگیم🖤
2050
فک میکنی بعدا میگی ایکاش بود هر بلایی سرم میاورد ولی بود  پدر و مادر هرچقدرم بد باشن با رفتنشو ...

نه این حرف ها کلیشه ای هست

شما پدر و مادر بد ندیدین ..

اسم پدرو مادر رو به یدک کشیدن راحته 

این اعمالشونه که نشون میده مثل اسمشون مقدسن یا خیر

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.

وای فک نکنم کسی باشه ازمرگ پدرومادر ناراحت نشه اصلا مگه میشه پدرومادر مهمترین فرد ادم توزندگیشونه من که نفسم به نفسشون بنده حاضرم خدازعمرمن کم کنه بزاره روی عمراونا  حتی یه لحظه دنیاروبدون اونا نمیتونم تصورکنم  

نه این حرف ها کلیشه ای هست شما پدر و مادر بد ندیدین .. اسم پدرو مادر رو به یدک کشیدن راحته  ...

نمیدونم والله چی بگم شاید حق با شما باشه

گریه نشونه ناراحتی نیست

میدونم خیلی اروم و ریلکس بودن هیچ اشک و گریه و ناله ای ندیدم موقع سلام احوالپرسی با مهمونا هم لبخند میزدن برام بسیار عجیب بود اخه داییمم جوون بود

خدا رحمتشون کنه  پدر بزرگ منم خیلی اذیت شد  با اینکه خیلی گریه کردم و ناراحت شدم ولی ته ...

پدر منم بدنش زخم زیاد داشت

روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بمیرم براش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

اونایی که خیلی پیر شدن یا مریضی سخت دارن، مرگ براشون یعنی آرامش و راحتی. مرگ همیشه ناراحت کننده نیست گاهی زنده بودن ناراحت کننده تره. مادر بزرگ من نزدیک ۹۰ سالشه زمین گیر شده، حواس پرتی ، لرزش شدید دست، سنگینی گوش و هزارتا مشکل دیگه. هر بار مارو میبینه با بغض میگه چرا خدا راضی نمیشه منو ببره؟ و ما هم باهاش بغض میکنیم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
پدر منم بدنش زخم زیاد داشت روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بم ...

بمیرم

روحشون شاد باشه

بمیرم روحشون شاد باشه

خدا نکنه عزیزم

خدا پدربزرگ شما رو هم بیامرزه😔😔

پدر منم بدنش زخم زیاد داشت روزهای آخر نمیتونست حرف بزنه، فقط یه بار گفت سرم داره از درد می ترکه. بم ...

روحشون شاد 

خیلی سخته 

من تا لحظه اخر کنار پدرم بودم بابام جوون بود ولی روزای اخر خیلی درد کشید 

خدا روح پدرتونو شاد کنه

روحشون شاد  خیلی سخته  من تا لحظه اخر کنار پدرم بودم بابام جوون بود ولی روزای اخر خیلی د ...

خدا پدر شما رو هم بیامرزه

درد نبودن شون هرگز کم نمیشه، ولی چاره ای نیست. 

2051