2410
2553
عنوان

نمیتونم دیگه بهش فکر نکنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 37 پست
همون موقع که وایساده بودم که طلاق ولی بعد دیگه رفتیم مشاور پشیمون شدم..

الان سوری و الکی بگو میخام طلاق بگیرم. برا زهر چشم اینکارا رو بکن برو یه برگه بده برات بنویسن برا طلاق و احظاریه خودش دوباره میافته به التماس. چند روز برو تو لاک بعد بگو فقط یه شرط داره واسه اینکه مطمئن بشم باید یه چیزی بزنی به نامم ماشین یا خونه رو ازش بگیر تا دیگ تکرار نکنه اگر اینکارو نکردی منتظر گند دوباره اس باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه اسم برنامه ضبط تماس رو بگی

ظبط تماسAcR

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2456
دخترت اون صحنه رو دیده و باباش تو ذهنش خراب شده  نگو ب خاطر دخترت موندی چون ظلم ب اون دختره ...

۳ سالش...اره دید تا چند روز این بچه که اینقدر قشنگ ادرارشا کنترل میکرد از ترس کنترل ادرارشا نداشت..شبا میترسید و بلند میشد...اصلا یه وضعی نگم برات...

یعنی از روی گوشی خودت تماس های اون را ضبط میکنی؟

نه تو گوشی خودش پاکشون کرده بود من از بازیابیش کردم 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2714