2733
2734
نصف روز پلاسم رو زدم 😁 خیلی هستیم انگار

مثل منی ک😂😂😂😂خدابهمون رحم کنه😰

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گزینه ۲۴ ساعته اینجام هم خیلیا زدن ، ببین اونا کی ان دیگه 😂😂😂😂

بااین حساب ی کم جای امیدواسه ترکمون زیاده😂😂😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

من از۱۱ گردنم دارع میشکنه

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2728
نه زندگی من خوب نیست، صبحا میخوابم تا ۱۲  ۱،،، ۱۲  ۱بیدار میشم کارامو کمو بیش میکنم بعدش م ...

نه بابامنم قبلا مثل خودت بودم بذار بچه بياد درست ميشى والا الان شبا٣ ميخوابم صبحا ٧ بيدارم و تند تند كار ميكنم ديگه پوكيدم از خستگى😞

پیرو کامنتتون توی تاپیک گناه

فرمودین آدم باید به روز زندگی کنه

دیدگاهتون برام عجیب بود

یعنی از منظر شما به روز بودن و به روز زندگی کردن ارتباط مستقیمی با گناه کردن داره؟

نمیشه هم به روز بود و هم گناه نکرد؟

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.