2703
2553
عنوان

دخترای 30 ساله اطرافم همشون مجرد و پولدار و موفقن

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من گیج شدم اخرای فوق لیسانس با نهایت خوشبینی و بر فرض اینکه بلافاصله بعد لیسانس قبول شی میشه ۲ ...

به نظرم اگر تحصیل برات خیلی مهمه و خوبه، خب بخون

فقط در این حین اگر خاستگار خوب باومد اولا سخت نگیر دوما اگر پسر خوبی بود قبول کن

حالا تا نامزد کنین و عقد کنین و... درستم تموم میشه

2720
هه اگه فکر میکنی همه مردا مثل همن سخت در اشتباهی زن اگه سیاست داشته باشه از همون لحظه عقد میدونه چج ...

ببین شوهر من جزو بهترین ها لاق رفتار و هر چیزی که فکرش کنی اهل رفیق نیس منو دوس داره اهل مواد و مشروب نهسگوشیشتدهسگوگوهسهسگوشیش شش  ین کف دسته و هیچ شیله پیله ای نداره ..از نظر مالی هم خداروشکر کار و ماشین و خونه و زمین هم داریم و با عشق ازدواج کردیم الانم پسر شش ماهه دارم و تا حدودی سیاست هم دارم ...رابطه خوبی هم داریم ...ولی باز میگم مجردی بهتره ...

فعلا تا متاهل نشدی متوجه نمی شی چی میگم

ببین شوهر من جزو بهترین ها لاق رفتار و هر چیزی که فکرش کنی اهل رفیق نیس منو دوس داره اهل مواد و مشرو ...

به نظرم این حس وحال بیشتر بر می گرده به اینکه ذات انسان همیشه اونی که نداره به نظرش بهتره و اونی که داره خوبی هاش رو نمی بینه

شوهر منم همینطوره وهیچ ایراد خاصی نمیشه ازش گرفت ولی گاهی میگم چقدر اینایی که مجردن راحتن و...

اما به نظرم اگه مجرد بودیم هم می گفتیم خوش به حال اونایی که متاهلن

ببین شوهر من جزو بهترین ها لاق رفتار و هر چیزی که فکرش کنی اهل رفیق نیس منو دوس داره اهل مواد و مشرو ...

پس ناشکری نکن فکرای بیهوده رو هم از سرت بیرون کن تا خدای نکرده خدا نذاشته تو کاست

منم مشکلاتی تو زندگیم هست که ترجیح میدم ازدواج کنم مستقل شم برم . من هیچوقت لذتی از دوران مجردیم نداشتم 

2714