2137
2217

همش مسافرت گردش خرید خیلیم موفقن مجردن بعضیاشون دوست پسرم ندارن منم فک کنم همینجوری بشم از ازدواج بدم اومده  

من در اینده😃😃

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226
2050

بستگی داره چی دوست داشته باشی. من از اون دسته بودم که میگفتم نه به ازدواج . شاغل هم بودم فوق لیسانس میخوندم اخرای فوق لیسانس عاشق شدم ۲۳.۵ سالم بود ازدواج کردم😀 الان هم شاغلم هم خانواده دارم هم مستقلم

منم همینم اما سنم کمتر ادم خودش باید خودشو خوشبخت کنه :)وقتی مستقل بشی انقد معیارات تعییر میکنه ک شوهر اخریشم نیس

درس امشب: وفاداری رو با وفاداری جبران کن و نمک نشناسیو خیانت رو با فاصله گرفتن اونی که لیاقت نداره خب نداره دیگه! هیچ وقت غصه بی سعادتی بقیرو نخور هیچکی ارزش این رو نداره ک بخاطرش از عمر و ارامشت بگذری اگه نتونی خودتو دوست داشته باشی زندگی ادمایی رو سر راهت میاره که دوست ندارن تا بلاخره متوجه بشی تو به عشق خودت نیاز داری نه دیگری اگه نمیتونی عصبانیتتو کنترل کنی پس زندگی ادمایی رو سر راهت قرار میده تا تورو عصبانی کنن تا بلاخره کنترل خشمتو یاد بگیری پس قبل اینکه زندگی یادت بده خودت یاد بگیر 

بنظر من ازدواج خوبه اما رضایت ادم مهمتره.اگه یه مجرد از زندگیش راضی باشه خیلی بهتره چون ازدواج چیزی نیس که ادم همه چیشو از قبل مثه فرمول ریاضی حفظ کنه.بهرحال احتمال توش هست!با شناخت هم تا حدی میشه تضمین کرد ولی هیچی قطعی نیس نه فقط ازدواج ، خیلی چیزای دیگه هم همینطوره!

عزیزم من گیج شدم اخرای فوق لیسانس با نهایت خوشبینی و بر فرض اینکه بلافاصله بعد لیسانس قبول شی میشه ۲ ...

به نظرم اگر تحصیل برات خیلی مهمه و خوبه، خب بخون

فقط در این حین اگر خاستگار خوب باومد اولا سخت نگیر دوما اگر پسر خوبی بود قبول کن

حالا تا نامزد کنین و عقد کنین و... درستم تموم میشه

هه اگه فکر میکنی همه مردا مثل همن سخت در اشتباهی زن اگه سیاست داشته باشه از همون لحظه عقد میدونه چج ...

ببین شوهر من جزو بهترین ها لاق رفتار و هر چیزی که فکرش کنی اهل رفیق نیس منو دوس داره اهل مواد و مشروب نهسگوشیشتدهسگوگوهسهسگوشیش شش  ین کف دسته و هیچ شیله پیله ای نداره ..از نظر مالی هم خداروشکر کار و ماشین و خونه و زمین هم داریم و با عشق ازدواج کردیم الانم پسر شش ماهه دارم و تا حدودی سیاست هم دارم ...رابطه خوبی هم داریم ...ولی باز میگم مجردی بهتره ...

فعلا تا متاهل نشدی متوجه نمی شی چی میگم

2051