2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بچه ها چطوری باید به خانوادمون این موضوع رو بفهمونیم من اصلا ازدواجی نیستم مامانم هی کیس پیشنهادمیده

سعی کن تو زندگیت مستقل شی کم کم دیه تحت کنترلشون در میای بعد.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
سفید دیگه چه صیغه ایه😶

عادی سازی زنا!

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2714
اره منم تازگیا به ازدواج سفید فکر میکنم 

اونکه بدتره اصلا ازدواج نکنید 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

متاسفم برای چنین فکرایی که به سرتون میزنه 

به جای اینکه هیچکس جرات نکنه چنین پیشنهادی بهتون بده آنوقت خودتون فکرشو میکنید چرا به خودتون احترام نمیگذارید

مردا چقد خوش بحالشون شده ت آخر الزمان

قبلنا یه پسر میرفت در دبیرسان دخترونه چقد تک چرخ بزنه تا جلب توجه کنه

الان دختزه میاد میگه ازدواج سفید

یعنی فکر نکنم پسرا تو خوابم این اینده رو میدیدن برا خودشون

سعی کن تو زندگیت مستقل شی کم کم دیه تحت کنترلشون در میای بعد.

مستقلم 

درسم تموم شده 

کاردارم 

من اصلا یجوریم نمیتونم ازدواج کنم هروقت حرفشوبه مامانم میزنم میگه اخرش که چی

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2706