2726

یه ساله باهمیم خیر سرش قصدش جدیه همش الکی میگه فلان چیزو میخرم واسه این مناسبت فلان کارو میکنم ولی خبری نیست بیشتر از اینکه الکی حرفشو میزنه کاری میکنه ناراحت میشم به شخصیتم برمیخوره منکه گدا نیستم خودم پول دارم. چند وقت پیشم گفت حقموقمو گرفتم برات پافر میخرم باز نگرفت دیشب گفت پول ندارم دستم اومد میگیرم. بنظرتون امروز خودم برم با پول خودم بخرم استوری کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐اره بروبخر.. سعی کن محتاج احدناسی نباشی.طرف اگ خدای پولداری هم باشه بایدخودش جیگروشهامتشوداشته باشه پای حرفش باشه.تورابطه تاحرف پول وکادوبیاد یجورایی ارزش رابطه میادپایین ..ادمابایدکنارهم هوای هموداشته باشن درک شعور وچهارچوب1رابطه توجه هستش ن ایچیزا..

میگم که الکی حرفشو نزنه اگه نمیگیره خر فرض میکنه منو چ کنم بنظرت

استوری نزار یه بار بپوش جلوش و اینکه دفعه دیگه خواست قول بده بهش بگو ک دوس نداری اون چیزی بخره هدیه تولد و ولنتاین فرق داره ولی هیچی نمیخواد بخره و تازه اگه بخره شما ناراحت میشی 

خودت بخر باو هرچند ک پول هم نداشته باشی نباید بزاری اون اصلن بگیره بابات زنده باشه هزار برابر پول اون خرج میکنه

من والا ۱ سال و نیمه تو رابطم هنوز ی گل برام نخریده😂😂😑  

2706