موضوع بحث

دکتر زنان در رشت

42662 بازدید | 68 پست
سلام بچه‌ها
اینجا کسی هست که بدونه بهترین دکتر رشت برای نازایی کی‌است؟ و احیانا کسی در مورد کلینیک دکتر مرضیه مهرافزا اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم کمکم کنید.
1395/11/04
|
19:47
سلام خانم های عزیز.منم اسم دکتر صدری و دکتر ظهیری رو شنیدم.من لاهیجان هستم.اینجا پیش دکتر زرعی چیان چند بار رفتم ولی خیلی تند کار میکنه.
میخواستم بپرسم دکتر صدری با حوصله جواب آدم رو میده یا تند تند معاینه میکنه و ....
ممنونم

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

من به هیچ کس دکتر مهر افزا رو دیگه توصیه نمی کنم چون باعث از بین رفتن دوقلوهای من تو 5 ماه و نیم شد یه ادم بیخود و پول پرسته که از خدا خواستم ازش نگذره چون بی وجدان تر از اون کسی نیست مرده شور کلینیکش رو ببرن
سلام دوستان. منم تحت نظر دکتر صدری هستم . سرش شلوغه و تند تند ویزیت می کنه ولی به کارش ایمان دارم و ازش راضیم. تجربه بالایی داره و میگن سزارین رو عالی انجام میده. یکی رو میشناسم که پیشش زایمان طبیعی داشته ولی از جزییات بی خبرم.
سلام
دوستان منم حدودا یک سال میشه که میرم پیش دکترظهیری
کارش خوبه من که راضی هستم ازش
♥اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. ♥ ♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ♥♥•٠·