2726
عنوان

کی پستاش میره اکسپلور اینستا؟

3822 بازدید | 24 پست

سلام خانوما کسی اینجا هست راهنماییم کنه یه پیج زدم تو اینستا ۵۰۰تا فالور دارم پستامم به نسبت ۹۰ تا لایک واینا میخوره فک میکردم زود پیشرفت کنم اما دیدم خیلی سخته محتواهای خوب تولید میکنم کلی بازدید میخوره از هشتگا ولی کسی فالو نمیکنه حالا سوالم اینه کسی بوده پیج داشته باشه پستش بره اکسپلور چطور اینکارو کرده من شنیدم باید پیجایی که فالورای چن هزارتایی دارن پستاتو لایک کنن تا بره اکسپلور آیا راسته؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه پیج کاری دارم با ۲۵۰۰ فالوور...تا حالا دو تا پستم رفته اکسپلور

پستات باید بازدیدش بره بالا تا بره اکسپلور.لایک زیاد مهم‌نیس

من پستام ۵۰۰،۶۰۰ لایک میخوره ..اما بازدیشون بین هزار تا دوهزاره

2728

قبلا ک پیچم پیوی نبود میرفت

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

اصلا ربطی به تعداد فالور نداره من ۳۲۰ تا فالور دارم ولی همه اش تقریبا تا حالا تو اکسپلور بوده 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
کی پیج راه اندازی کردی ؟

من یه پیج داشتم هک شد اردیبهشت امسال تا اون هک شد اینو زدم

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
من یه پیج کاری دارم با ۲۵۰۰ فالوور...تا حالا دو تا پستم رفته اکسپلور پستات باید بازدیدش بره بالا تا ...

واسه همین میخام بجای عکس ویدئو بزارم تا بازدید بخوره بنظرت بهتر نیست؟

پس دروغه گفتن برا اکسپلور حتما باید کسایی که فالور زیادی دارن ازت حمایت کنن؟

دقیقا دروغه باید اون پستت مورد پسند باشه که باز بشه داخل اکسپلور چون همه پست ها داخل اکسپلور میره اگه باز نکنن چیزی حساب نمیشه

2706