2737
2734

اگه طرف یه لیسانس دیگه داشته باشه و بعضی واحدهای مشابه رو خونده باشه قبلا واحدی رو قبلا باز باید براش پول بدی؟ هزینه داره معادل سازی واحد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر نمی کنم معادل سازی هزینه داشته باشه  شما ترمی ۳ تا  ۴ میلیون در نظر بگیر  چرا م ...

خواهر شوهرم می خواد بخونه. لیسانس و ارشد رشته دیگه داره. اونا هم از دانشگاه آزاد. ۳۴ سالشه و الان تصمیم گرفته وکیل بشه و از همسر من خاسته هزینه اش رو بده چون پدرشون قبول نکرده. خودش هم دوست نداره فعلا بره سر کار.

خواهر شوهرم می خواد بخونه. لیسانس و ارشد رشته دیگه داره. اونا هم از دانشگاه آزاد. ۳۴ سالشه و الان تص ...

چرا همه دارن میرن حقوق بخونن!!!

بعد فکر میکنن حقوق بخونن ،وکیل میشن!

حقوق دانشگاه ازاد بدون کنکور بخونی وکیل میشی!!!

خواهر شوهرم می خواد بخونه. لیسانس و ارشد رشته دیگه داره. اونا هم از دانشگاه آزاد. ۳۴ سالشه و الان تص ...

پس با هزینه رفت آمدش شما ۵ در نظر بگیر 

اینم بگم اگه پارتی و آشنا نداری فقط بی خودی داره خودش رو خسته میکنه 

این رشته هم مثل بقیه رشتهاست

2738
مگه حقوق بخونی وکیل نمیشی؟ ببخشید چی سرچ کنم که مراحلش رو متوجه بشم؟

ن بابا

الان همه دارن میرن حقوق،بعد پز میدن وکیل میشیم،بقییه هم فکر میکنن اونا دارن وکالت میخونن

بعد از گرفتن مدرک حقوق مثه تمام رشته ها یه فرد بیکار هستی،ولی بعدش یه آزمون خیلی سخت،به سختی پزشکی قبول شدن هست که اگه اونو قبول شی تازه میشی وکیل،