2204
2217
عنوان

اخباراتون تو حلق ترامپ😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 38 پست
سم ک نیس اسیــــده اسید😂😂😂

اسید میقولی؟

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

خدا بزنه به کمر آمریکا😂 چی بگیم والا🤷🏻‍♀️😑😅

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
اسید میقولی؟

ن😅

میقولی=میخوری هس

لغتو نفهمیدم😂

وزن شروع:۵۵. وزن هدف:۴۷. با تاپیک بامدادخمار حتما میتونم😊💪💪💪💪تو نباید بخوای که لاغر باشی، تو باید بخوای اندام متناسب و سالم داشته باشی. باید تلاش کنی، بلند شو و ورزش کن.     وزن شروع:55. 🔓  هدف اول :50. 🔐   هدف دوم :۴۷  🔐   قد:۱۵۰. 🔔 وزن الان:۵۳👈۵۲
2240
ن😅 میقولی=میخوری هس لغتو نفهمیدم😂

بله😂😂😂😂😂😤😤😤

2050

پشمی نمونده برامون از این به بعد چربی هامون باید بریزه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

🤣🤣نگو این تاپیکیه ک اینجا زدن 🤣🤣

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁

لابد يكي از كاربرهاي اونوري سايت خبر رو زده

حالا ديروز تو پيج شاهين صمدپور يه خبر خوندم واقعا سم خالص بود تو يكي از كنابهاي درسي چاپ شده كه امريكا گشت ارشاد براي بي حجابي گذاشته تازه منبع رو هم دوتا از روزنامه هاي معتبر امريكايي زده خود روزنامه كرك و پرش ريخته از اين تحريفها

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2239