2737
2734

زندگیم بدجوری بهم ریخته بچم یک سالشه و واقعا امکان ادامه زندگی نیست شوهرم بیشتر به طلاق اصرار داره ولی نگران دخترمم کسی بوده راهنماییم کنید لطفا

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام گلم ما یه گروه تلگرام زنونه داریم اگه دوست داری بیا تا از تجربه های همدیگه استفاده کنیم ...

لطفا این کار رو نکنید 

لطفااااا 

من تو همین گروه های چت تلگرام نی نی سایتی ها به چوخ رفتم 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
سخته ولی میشع دیدم خیلی‌ها با بچه موفق هستن 

یعنی واقعا امکانش هست من نگرانم بعد 7سال بچم میره پیش باباش من دق میکنم واقعا

2738
😐چوخ چی

یعنی به باااااغ رفتم   

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
بستگی داره شرایطت چجوری باشه پشتوانه مالی داشته باشی یا خودت شغلی درآمدی بچتو میبری میذاری؟

نه پشتیوانه مالی ندارم ولی خب شوهرم خرج مخارج بچمد میده 

نه پشتیوانه مالی ندارم ولی خب شوهرم خرج مخارج بچمد میده 

خرجشو بده خوبه کجا میری واس زندگی پیش مامان بابات؟ی چیزی بگم دیگه بچه سابق براشون نیستی مگه اینکه والدین عالی داشته باشی مستقل زندگی کنی خیلی بهتزه

2706