2733
2734
عنوان

ترس از زایمان

268 بازدید | 29 پست

بچه ها من ده روز دیگه سز میشم خیلی خیلی میترسم یادش میفتم دلم میریزه کلا از زایمان بدم میاد

درد داره ؟امپول بی حسی چطور ؟بی حسی چطوره کلا؟😟

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو کل عمرم فقط از زایمان میترسیدم منم سزارین شدم

اما الان بعد از 9 ماه بارداری و 9 سال بچه داری با قاطعیت میگم فقط زایمانش راحت بود😅

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

واقعا  هیچ دردی نداره موقع عمل سرتو تکون نده   اصلا بعدشم کافی و قهوه اینا ببر  بخور سرحال  شی  هر ۴ ساعتم شیاف  بزار حله

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738
واقعا  هیچ دردی نداره موقع عمل سرتو تکون نده   اصلا بعدشم کافی و قهوه اینا ببر  بخور ...

امپول بی حسی چجورع

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
منم تو کل عمرم فقط از زایمان میترسیدم منم سزارین شدم اما الان بعد از 9 ماه بارداری و 9 سال بچه د ...

فعلا تو مرحله اول موندم 🙃

عزیزم منم مثل شما بودم خیلی استرس و ترس داشتم...حتی زمانی که میخواستم برم اتاق عمل از استرس حالم داشت بد میشد ولی واقعا ترس نداشت اصلا نمی‌فهمی بچه کی بدنیا میاد اصلا نمی‌فهمی آلان کدوم مرحله هستن...وای خیلی بیهوده بود استرسم..خیلی بهتر از طبیعی هس مطمئن باش...سوزن بی حسی هم نه اصلا مث درد یه آمپول ساده هس...لذت ببر از بدنیا آمدن بچه آت...خیلی حس خوبیه خیلی ❤️😍😍😍

دخترم زندگیمه❤️
2706