2726
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3280 بازدید | 173 پست
حالا شوهرتم قدرشناس باشه و هواشونو داشته باشه بازم خوبه

داماد کی قدر شناس میشه اخه    دیدی  داماد قدر شناس

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرمانشاه عروس گلم بیا برا پسر خودم بگیرمت گلی😁

ما همدانیم شوهرم  کرمانشاهی    هوووف  

2728
داماد کی قدر شناس میشه اخه    دیدی  داماد قدر شناس

نه ندیدم😁

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
ما همدانیم شوهرم  کرمانشاهی    هوووف  

حالا باید بری کرمانشاه زندگی کنی؟

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
ما همدانیم شوهرم  کرمانشاهی    هوووف  

دیگه چرا هوووف ؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

عزیزم شاید بخندن اینجا و بگن چرت میگه

من ازدواج نکردما ولی رو تخت واقعا خواب نمیکنم چون کمر درد میشم رو زمین میخوابم کار خوبی کردی چیزی بدردت نمیخوره رو نگرفتی 

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁
داماد کی قدر شناس میشه اخه    دیدی  داماد قدر شناس

پس چرا سر من انقد زرنگی در اوردن        اینا  

اسی میشه لطفا بگی پدرت چن تومن ب ات جهیزیه خرید؟

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
پس چرا سر من انقد زرنگی در اوردن        اینا  

حالشونو بگیر همیشه😁بیخیال بابا فک کن الان راحتی و از همه وسیله هات مراقبت کن تا همیشه سالم بمونن و همیشه ام جلوشون کلی از بابات تشکر کن

اسی میشه لطفا بگی پدرت چن تومن ب ات جهیزیه خرید؟

۵۰میلیون وام ازدواجو کلا داد به جهیزیه

کلا نزدیک ۱۰۰میلیون تاالان خریده

شوهرمم ۱۰۰میلیون 

حالا بازم کلی مونده بااینکه ۲۰۰میلیون تاالان هزینه کردیم

ما سرویس خوابو داماد میگیره،،  اره ۱۰ اگه میخای تخت چوب راش عالی بگیری کمه حالا بازم دستشون د ...

حالا شما چوب راش عالی بود؟؟؟؟ چ چیزا ادم میشنوه اینجا . دست باباشم درد نکنه 

خیلی عجیبین واقعا زحمت پدر مادرتون واستون اینطوریه وای ب حال خونواده شوهر

2706