2726
عنوان

کیا پانیک دارن

141 بازدید | 12 پست

الان دچار حمله عصبی شدم.خیلی حالم بده.نه ساله اینطورم .الان ی آلپرازولام نیم خوردم.شما حمله هاتون چقدر طول میکسه؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من داشتم خوب شدم خداروشکر...مرتب دارو نمیخوری مگه!؟؟

نه روم تاثیر نداره‌.حالا ی نوبت دکتر جای دیگه گرفتم به زور نوبت میده 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
حملات من فوقش ۵ دقیقه بود یک سال دارو خوردم بهتر شدم بازم میومد گاهی...ولی دیگه به فراموشی سپردمش نب ...

ولی حملات من تا سه ساعتم میره

حملات عصبیت برای چی هس

ی جور اختلال اضطرابه.از دیشب رفتم تو فکر مریضی الان اینطور شدم .همش فکر میکنم می‌خوام ی مریضی بد بگیرم و به بدترین نحو بمیرم

ی جور اختلال اضطرابه.از دیشب رفتم تو فکر مریضی الان اینطور شدم .همش فکر میکنم می‌خوام ی مریضی بد بگی ...

ای بابا این موضوع رو تو خودت حل کن بشین بگو من هیچ وقت قرار نیست بمیرم تا ابد زنده ام مغزت آروم میشه...منم همینطور بودم شبا قبل خواب فک میکردم نصف شب سکته میکنم و میمیرم اما ی روز به خودم گفتم تو تا ابد زنده ای و قرار نیس بمیری...

البته ی بار گفتم بمیری مگه مردن چیه اما مغزم قبول نکرد و همینجور بازم میترسید...وقتی گفتم میهای زنده بمونی آروم گرفت...الانم مثل قبل از مرگ نمیترسم 

ای بابا این موضوع رو تو خودت حل کن بشین بگو من هیچ وقت قرار نیست بمیرم تا ابد زنده ام مغزت آروم میشه ...

مغز من خیلی منفی گراس .دائم دارم میگم امروز برادرم تصادف نکنه.واای امروز پدرم نمیره.حتما امروز کرونا میگیرم😔😔کاااش خدا ی دفعه راحتم کنه.زمدگیم جهنمه