2737
2734
عنوان

هوفف/:

80 بازدید | 10 پست

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁

🚶🏻‍♀️

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره همش هستی چه بد 😂🙈🔥🔥🔥🔥

ههه نمکدون

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2731

حالم خوبه، شادم، تو دلم آرامش وجود داره،استرس ندارم، افسرده نیستم،خوابم گاهی کافیه گاهی کافی نیست،تفریحاتی سالم دارم درسته خیلی بیرون نمیتونم برم یا مکان های خاص نمیتونم برم اما فیلم میبینم زبان میخونم نقاشی میکشم ورزش میکنم و خلاصه کلی کارای دیگه که دوستشون دارم،امیدم به آینده پا برجا هست چونکه هم خدارو دارم هم خودمو،درامدی ندارم چون محصل هستم اما خواهم داشت و فعلا خرجم با پدرمه که دستش هم درد نکنه در حد توانش بهم همه جا کمک میکنه،امنیت هم دارم، نه بمبی روی سر خونمون آوار میشه نه وقتی میرم بیرون نگران اینم که یکی با اسلحه بهم شلیک کنه،کلا زندگیمو با وجود داشته ها و نداشته هاش دوست دارم.درسته خیلی چیزا رو ندارم درامد ندارن، مستقل نیستم، خونه و ماشین ندارم،اما خیلی چیزا رو هم دارم.چیزایی هم که ندارم قابل کسب کردن هستن. خدا هم که همیشه کنارمه پس در کل همه چیز دارم، این خلاصه ای از زندگیمه توی دورانی که با امید به خدا و تلاش و صبر تبدیلش کردم به بهترین دوران زندگیم. 

حالم خوبه، شادم، تو دلم آرامش وجود داره،استرس ندارم، افسرده نیستم،خوابم گاهی کافیه گاهی کافی نیست،تف ...

خوبه ادم مثبت فکر کنه😊💕

کمی به خودم امدم با خوندن متن زیباتون حالم بهتر شد 

مرسی💕

2738

اینکه زندگی چجوری بگذره تا حد زیادی به دیدگاه خودت برمیگرده، الان من مریضم گاهی حتی ساعتها در طول روز درد تحمل میکنم، داروهام هم گاهی خیلی قیمتشون میره بالا. خیلی وقتا از چیزایی که دوست داشتم داشته باشم زدم تا به چیزای دیگه ای برسم.اما زندگی به اندازه ی کافی سخت هست(سخته چون سنگای ساده توی سختی سیقلی و براق میشن).نمیخوام با دید منفی برای خودم غیر قابل تحملش کنم. و اینکه نیومدم به این دنیا که بمونم یه روزی تموم میشه و تا اون موقع میخوام خوب زندگی کنم  و شاد باشم.زندگی خیلی قشنگه حتی اگه تبدیل بشه به یه دریای طوفانی و مواج. همین طوفان صدفای مروارید دار کف دریا رو بلند میکنه میاره به ساحل. 

خوبه ادم مثبت فکر کنه😊💕 کمی به خودم امدم با خوندن متن زیباتون حالم بهتر شد  مرسی💕

چه خوب که حالت بهتر شد، از زندگیت لذت ببر دختر،هنوز انقدر جا برای تغییر و تحول و پیشرفت داری که نگو.با عینک زیبا بینی به زندگیت نگاه کن. خدا انقدر برات ارزش قائل هست که یه بخش از روح خودشو توی کالبدت دمیده و بعدش هم اجازه داده به این دنیا پا بذاری تا پیشرفت کنی و در نهایت زندگیه ابدیه خوبی برای خودت بسازی. 

چه خوب که حالت بهتر شد، از زندگیت لذت ببر دختر،هنوز انقدر جا برای تغییر و تحول و پیشرفت داری که نگو. ...

حرفایی که زدین رو باید با طلا نوشت 

بازم ممنونم❤