2703
2553
با این قیمتا دیگه دلم رنگ هم نمیخواد

دلمون چی دیگه میخواد؟؟؟ من قید همه چیزو زدم ...واقعا افسردگی گرفتم لعنت به گرونی  الان سه ساله دلم میخواد مورنگ کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اخرشم یه رنگ خیلی معمولی میشه ک خودتم تو خونه میتونستی درست کنی بزاری فک نکن بالای ۳میلیون پول ...

یعنی چی؟الان چیکارکنم یعنی برم نرم؟؟؟اگه قیمتاا واقعا اینجوریه که هیچی اگه نه سرم کلاه میزارن  نرم

2720
یعنی چی؟الان چیکارکنم یعنی برم نرم؟؟؟اگه قیمتاا واقعا اینجوریه که هیچی اگه نه سرم کلاه میزارن  ...

یعنی اینکه بعد اینکه موهات رنگ میکنن میبینی خیلی رنگ عجیب و غریبی نیس تو مدت ۲ماه ریشه موهات درمیاد رنگ موهات عوض میشه خلاصه ۳میلیون پول میدی نهایت واسه ۴۰روز

الکی میگیرن

رفتم بیرون قیمت کردم پارسال دکلره گفت فکرکنم گرمی اگه اشتباه نکنم ۵۰هزارتومنه بعد یه سطلایی داشت برندای مختلف گفت این خوب خوبشه برای موهای تازیرشونه جواب میده ۲۰۰هزارتومنه 

قیمتا همینه

من‌ نوک موهام رو چیدم ۱۸۰ گرفت!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2714
پس میگی یعنی ارایشگاش خوبه من از اینستا پیداش کردم 

اره خب کادر خیلی دقیق و مجربی داره ، مدیریتش هم حرف نداره👌♥️خدایی

ولی چون کار مو رو اونجا انجام ندادم نظر خاصی نمیدم ، اما لاین ناخن کارش خوب بود

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

اسی کدوم شهری

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
اره خب کادر خیلی دقیق و مجربی داره ، مدیریتش هم حرف نداره👌♥️خدایی ولی چون کار مو رو اونجا انجام ند ...

همینقدرم که خاطرموجمع کردی واقعا ازت ممنونم 😍

دلمون چی دیگه میخواد؟؟؟ من قید همه چیزو زدم ...واقعا افسردگی گرفتم لعنت به گرونی  الان سه ساله ...

آره واقعا من‌خودم موهام بلند بود گفتم فقط قسمت جلو موهام مش بزنم گفت ۸۰۰ واسه چندتا نخ 

2706