2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی الکی قیمتاشون گرونه ، یه جای ارزون تر برو

بابا خیلی گرون میگیرن آرایشگاه کوچه دربه داغون بهم گفت ۲۸۰۰خوب منم پیش خودم گفتم بخاطر۲۰۰تومن لااقل سالن بهتراز کوچس خیلی جاهارو گشتم 

تاحالام رنگ نکردم پولامو جمع کردم رنگ کنم برای اولین بار

2728
رنگ و دکلره خودت بگیر ببر به ارایشگر فقط پول دستمزد بده

من سمت تهرانپارسم 

اتفاقا گفتم فقط آرایشگاه کوچه قبول کرد گفت باشه ۲۶۰۰ولی آرایشگاهای سالن گفتن ما برندخاصی استفاده میکنیمو ازاین حرفا نمیشه ونمیتونیمووو 

قیمت همینه عزیزم اصلا عجیب نیست ، من موهام بلنده تا کمرم ، آنزیم تراپی و هیبرید کردم(بدون رنگ) ۴ و خورده ای😕🥴

این برمیگرده به دوسال پیش🤦🏻‍♀️بعدش رنگ و اینا بماند ، بدتر هم شده

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
من سمت تهرانپارسم  اتفاقا گفتم فقط آرایشگاه کوچه قبول کرد گفت باشه ۲۶۰۰ولی آرایشگاهای سالن گفت ...

بگو برند خاصتونو اسمشو بگین میرم خودم میخرم😂

عزیزم ارایشگرا بیشترین سودشون رو موادیه ک استفاده میکنن الکی میگن از رنگ و مواد خاص استفاده میکنیم ک هزینه بالا بگیرن...

قیمت همینه عزیزم اصلا عجیب نیست ، من موهام بلنده تا کمرم ، آنزیم تراپی و هیبرید کردم(بدون رنگ) ۴ و خ ...

چقدر گرون ... چون تاحالارنگ نکردم نمیدونستم قیمتشوحالابه نظرشما آرایشگاه ماهتیسااا خوبه؟؟؟؟

بدترین برند و استفاده میکنن اگه برند عالی استفاده میکردن ۳ تومن پول نمی‌گرفتند پاشون از ۱۰ تومن کمتر نمیذاشتن

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   

اکثرشون الکی میگن..موادشون در اون حد هم نیست..خودت بگیری ببری خیلی بهتره

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
بگو برند خاصتونو اسمشو بگین میرم خودم میخرم😂 عزیزم ارایشگرا بیشترین سودشون رو موادیه ک استفاده میک ...

بخدا میدونم خودمم ...اما نمیشه بامردم دعواکرد

من بادندونپزشکم دعواکردم گفتم موادی که پرمیکنید چیه

چه برندیه خانوم بودبرگشت گفت الان بگم شما متوجه میشی؟؟؟بایه لحن بد منم گفتم بله شما بگید اگه سردرنیاوردمم خداروشکر اینترنت هست بعد موند دیگه نتونست جواب بده ابروهاشو انداخت بالا ....

2706