2726

لطفا توهین نکنید تا کامل بگم داستانو.ما یه سال و خورده ایه باهمیم خیر سرش قصدش جدیه.خودش همش میگه فلان چیزو میگیرم فلان کارو برا این مناسبت می کنم میبینم نه خبری نیست چند وقت پیشم گفت برات لباس زمستونی میگیرم دیشب یاداوری کردم گفت پول ندارم منم گفتم نمیخوام .بخدا من خودم پول دارم اون لباسو بخرم منت اونم نکشم ولی بدم میاد میگه فلان چیزو میخرم بعد میپیچونه خر فرض کرده منو. تازه اخیرا دوبارم از پول قرض گرفته بود یبارشو نداده بود گفتم حداقل جای اون برام چیزی بگیره. از دیشبم دیگه جوابشو ندادم اگه پیام داد یا خواست لباسو بگیره چجوری بهش بگم من نیازی به پول تو ندارم فقط خواستم ببینم چیکار میکنی

نظری ندارم

کلا با خواستن اینچیزا مشکل دارم

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون که کلا هیچی ولی شما یکم تفکر کن ازت پولم میگیره هیچی هم خرج نمیکنه و اظهار نداری هم میکنه

چند هفته یبار فقط میریم رستوران همین چجوری ایندفه محکم حرفمو بزنم

یعنی هنوزم میخوای باهاش ادامه بدی؟🤔

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706