2726

من آدمیم ک درارتباط با بقیه خیلی میخندم خیلی خوش مشرب و اجتماعیم و حالا فهمیدم سر همین بین پسرا حرفم بوده ک ازوناییم ک پا میدم و میشه مخمو زد اینارو کسی بم گف ک نمیدونه کیا با من ح زدن و تک تک کسایی ک گف کسایی بودن ک من باشون فاز رفاقت داشتم💔قلبم شکست 

اون میگه اینا حرف بدی نی میخوان مختو بزنن

ولی من بیشتر حس میکنم بقیه فک میکنن اوضام خرابه:)

مقصر تو نیستی اونا هولن

اگه راس میگن بیان جلو ی دور قهوه ایشون کنی دستشون بیاد

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چرا حرف بقیه برات مهمه؟

هرجور دیگه ای هم که بودی یه حرفی برا گفتن داشتن

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک ضرب المثلی هست میگه ب هر کی محبت کردی باید دو برابرش برینی بهش تا هوا برش نداره،ت هم بک جایی سرد ...

این ضرب المثلا رو از کجا میاری😂😂

ضرب المثل نیس

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
مقصر تو نیستی اونا هولن اگه راس میگن بیان جلو ی دور قهوه ایشون کنی دستشون بیاد

اخه دخترا هم بخاطر نمره ها و ساکت بودنم بام خوب نیستن پسرام اینجوری

یعنی من انقد بدم💔

طبيعيه اينطور فكر كنن 

منم ديدم بعضي مردها راجع بعضي دخترا اينجور ميگن 

دركت ميكنم كه ميگي قلبت شكسته اما گاهي بايد بشيني فكر كني و به ناچار يه تغييري بدي توي رفتار چاره اي نيست 

اصولا مردها جنبه ندارن و شايد فطرتا اينجورين 

اخه دخترا هم بخاطر نمره ها و ساکت بودنم بام خوب نیستن پسرام اینجوری یعنی من انقد بدم💔

ب درک ک خوب نیستن

دخترا ک هیچوقت باهم خوب نیستن حتی اونایی ک رفیقن هم پشت هم هزارتا حرف میزنن

پسراهم هولن

فدا سرت مشکل تو نیستی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
چرا حرف بقیه برات مهمه؟ هرجور دیگه ای هم که بودی یه حرفی برا گفتن داشتن

اخه دوست داشتم دوستای خوب داشته باشم فهمیدم همش برا زدن مخم بوده اینم ک مطابق میلشون پیش نمیرفتم یهو عصبی میشدن و بام قهر میکردن سر همین بوده💔

2706